Jaipur – місце здоров’я та сили

Фітнес клуб – такі вивіски в буквальному значенні можна побачити на кожному розі, але запам’ятовуються лише одиниці. Jaipur – спортивно-оздоровчий центр, де вам покажуть інший світ спорту, адже він сповнений любові до себе. Двері клубу відчинені для кожного, хто вирішив розпочати роботу над собою. Дуже зручно, що перед початком тренувань у вас є можливість відвідати реабілітолога, дієтолога та навіть психолога. Фахівці зможуть дати рекомендації щодо інтенсивності навантаження, допоможуть відновитися після травми та розпочати шлях у нове, спортивне життя.

Заняття у тренажерному залі

Jaipur — фітнес клуб Дніпро, який можна назвати найсучаснішим і максимально укомплектованим. Вам потрібна розминка перед тренуванням чи ви просто хочете привести думки до ладу? Велика та простора кардіо зона створювалася саме для цього.

Після бігу на доріжці, ходьбі на орбітреці або розминки на велосипеді можна приступати до силових навантажень. Ви можете за бажанням працювати самостійно, вибудовуючи свою систему тренувань або вибрати роботу з персональним тренером. Кожен спеціаліст зали — це досвідчений професіонал із профільною освітою та бажання допомогти кожному клієнту стати кращим, досягти своєї мети.

Тренажерний зал укомплектований найсучаснішим, якісним обладнанням. Якщо у вас виникнуть питання роботи на тренажерах, інструктор завжди прийде на допомогу, допоможе розібратися в техніці виконання кожної вправи, усуваючи ризик отримання травми.

Різноманітність групових тренувань

Якщо вам хочеться не лише привести себе у форму, зміцнити здоров’я та провести час у приємній компанії однодумців із чудовим настроєм – групові заняття створені спеціально для вас.

Якщо вас залучають високоінтенсивні тренування, спрямовані на схуднення, збільшення витривалості і навіть випробування себе на міцність, зверніть увагу на:

  • cycle – заняття на стаціонарних велосипедах;
  • round training – тип тренувань, де правильно поєднуються елементи кардіо та силових навантажень, такі заняття допоможуть швидко привести в тонус м’язи та помітно зменшити обсяги;
  • hiit – високоінтенсивне інтервальне тренування;
  • pump — групові тренування для зміцнення та підтяжки м’язів, збільшення витривалості

У Jaipur є групові тренування з йоги, які спрямовані на пізнання себе, пошук внутрішньої рівноваги та балансу. Приємно провести час можна також у басейні, на заняттях з аквааеробіки, а повністю відволікти від проблем та навколишнього світу вам точно допоможе запальна зумба.

Високою ефективністю досягнення бажаних результатів характеризуються і тренування на петлях TRX. Тут ви всі разом працюватимете виключно з вагою власного тіла, і це не так просто, як може здатися. Досвідчений тренер допоможе опрацювати всі групи м’язів і виключить навантаження на хребет. Такі групові тренування є особливо актуальними після робочого дня в офісі.

Ви не знаєте що вибрати: фізичний інтенсив чи приємну медитацію? Тоді вам потрібно прийти на групове заняття з фітнес програми «Здорове тіло». Тренер покаже, як можна легко та гармонійно поєднувати навантаження та медитацію. В результаті такої роботи ви зможете досягти гармонії душі та тіла.

Jaipur – унікальний спортивний зал, Дніпро пишається ним та уважно стежить за новинками. Колектив клубу – професіонали свого тіла, які точно знають, як зробити ваше тіло здоровим, сильним, а душі подарувати приємне розслаблення.