Тренажерний зал

Записатися на тренування
Тренажерный зал

В кожному випадку визначається, який вид тренувань буде найбільш ефективним, розраховується необхідний обсяг і інтенсивність навантаження. Для зниження ваги, зміцнення м’язового корсету або набору м’язової маси формується певна програма занять. Опрацювати і розвинути всі групи м’язів, поліпшити здоров’я і привести тіло в бажану форму ви можете за допомогою сучасних силових тренажерів і обладнання, кардіо-тренаженров і фітнес інвентарю.

Наші інструктори з радістю допоможуть тим, хто вперше прийшов в зал і не знає, з чого починати. Для тих, хто має досвід, ми підберемо систему занять з урахуванням стану здоров’я, рівня підготовки та поставлених завдань. В період реабілітації після травм і хвороб система тренувань буде спрямована на відновлення здоров’я.


Спокійна атмосфера і комфортні умови в клубі дозволяють концентруватися на виконанні спортивних завдань. Ефективні тренування в тренажерному залі Jaipur Wellspace допоможуть привести себе в бажану форму, відчути бадьорість, розвинути силу і зміцнити здоров’я.

Все про наш тренажерний зал та тренерів

Займатися в тренажерному залі можуть як початківці, так і досвідчені спортсмени, чоловіки і жінки, які хочуть скорегувати вагу, прокачати м’язи і відновити здоров’я. Наші тренери – це професіонали високого рівня, експерти фітнес індустрії, які підберуть схему тренувань з урахуванням фізіології і індивідуальних особливостей організму.

Тренажери NAUTILUS – стандарт фітнес обладнання для силових і кардіо тренувань. Розроблено за допомогою новітніх технологій і з урахуванням біомеханіки для безпечних і ефективних занять спортом. Для кожної групи м’язів руху в певних площинах створюють оптимальне навантаження і допомагають правильно розподіляти зусилля. Конструктори компанії домоглися плавного руху робочої ваги, що створює захист від травм і гарантує безпеку навіть при високоинтенсивном тренінгу.

Силове обладнання Plate Loaded призначене для важкоатлетичних тренувань. Тренажери спроектовані таким чином, щоб м’язи під час тренування постійно отримували посилене навантаження. Функціональне та зручне обладнання допоможе максимально ефективно виконати широкий спектр завдань за досить короткий період часу.

Спортивні снаряди – гантелі, штанги – вільні ваги для вправ з навантаженням. Заняття проходять під контролем тренера. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати оптимальну програму тренувань і подбають про те, щоб навантаження була безпечною для хребта і суглобів.

Особливості тренажерного залу

01 Зал підходить як новачкам,
так і досвідченим спортсменам.

02 Індивідуальна програма
тренувань з тренером
високого рівня.

03 Найкраще фітнес
обладнання, що підходить
для абсолютно будь-яких
видів тренувань.

Особливості тренажерного залу

  1. 01 Зал підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам.
  2. 02 Індивідуальна програма тренувань з тренером високого рівня.
  3. 03 Найкраще фітнес обладнання, що підходить для абсолютно будь-яких видів тренувань.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!