HIIT

ЩО ТАКЕ HIIT?

HIIT (ХИИТ) – досить нестандартний вид кардіотренуваннь, який дуже швидко завоював популярність і став хітом в спортивних клубах багатьох країн світу. Завдання HIIT – максимум зусиль за короткий період часу, чергуючи високе навантаження і активним відпочинком. Даний тип навантаження можна отримати, якщо, наприклад, чергувати спринтерський біг і ходьбу. Послідовна зміна навантажень високої та низької інтенсивності активізує роботу серцевого м’яза, розвиває витривалість і дозволяє в найкоротші терміни скинути вагу і досягти бажаного результату.

Витрати енергії тривають після закінчення заняття, калорії активно спалюються, що дозволяє швидко привести в порядок фігуру і активізувати дихальну і кровоносну системи. За ефективністю спалювання жиру HIIT не має рівних. Суть тренінгу в повній віддачі під час заняття, інтенсивність вправ максимальна при меншій кількості повторів.

Приступати до високоинтенсивному тренінгу краще після того, як освоєні звичайні кардіо тренування і серцево-судинна система готова до навантажень. Заняття в клубі Jaipur Wellspace ведуть спортивні інструктори, які стежать за технікою виконання завдань, контролюють ваше самопочуття і частоту пульсу.

Втягуватися в HIIT слід поступово, тренер врахує ваш рівень підготовки і розробить послідовність дій з правильним балансом навантажень. Надалі число інтервалів можна буде збільшувати, підвищуючи рівень енерговитрат.

Заняття триває менше, ніж звичайне кардіо, при цьому відрізняється різноманітністю. Нудьгувати точно не доведеться, а втома, можливо, буде більш сильною, ніж після традиційних тренувань.

Особливості HIIT

01 Вважається, що High intensive
interval training може освоїти
кожен, адже заняття не
представляють складності.

02 Якщо ви активні, готові
викладатися і хочете
швидко рухатися до мети, HIIT
для вас!

03 Контроль тренера дуже важливий, адже потрібно враховувати індивідуальний рівень гнучкості, сили і витривалості, щоб уникати травм і отримувати бажаний результат.

Особливості HIIT

  1. 01 Вважається, що High intensive interval training може освоїти кожен, адже заняття не представляють складності.
  2. 02 Якщо ви активні, готові викладатися і хочете швидко рухатися до мети, HIIT для вас!
  3. 03 Контроль тренера дуже важливий, адже потрібно враховувати індивідуальний рівень гнучкості, сили і витривалості, щоб уникати травм і отримувати бажаний результат.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!