CYCLE
Сайкл має відмінності від стандартного велотренажера. Він прикріплений до підлоги і оснащений системою управління, яка імітує різні види їзди: по прямій, по петляє дорозі, по гірській місцевості, по шосе, по піску. Тренажер має функцію індивідуальної настройки, що дозволяє вибирати навантаження відповідно до поставленої мети. Тренування на подібному велотренажері максимально наближена до реальних велосипедних перегонів.

ЩО ТАКЕ Cайкл?

Сайкл, сайклінг, спінінг або сайкл-аеробіка (CYCLE) – це тренінг високої ефективності на стаціонарних велосипедах. Сайкл є спеціальний тренажер, який імітує велогонки. Програма сайклінг відноситься до інтенсивних груповим тренувань, дозволяє в короткі терміни домагатися вражаючих результатів.

Керує аеробного велотренування тренер. За його команді спортсмени змінюють положення тіла, чергують їзду сидячи, стоячи, розминку, спринт, змінюють положення рук (хват керма). CYCLE може поєднуватися і з силовими вправами, які змінюють кардіонагрузку і додатково прокачують м’язи. Сайклінг є високоінтенсивним тренінгом, ефективно спалює калорії і створює хороший м’язовий рельєф. Підтримка фізичної форми, боротьба із зайвою вагою, зміцнення м’язів і розробка суглобів – ті переваги, які оцінили шанувальники Сайкл. Крім того, під час тренінгу активізується робота серцево-судинної і дихальної систем, підвищується витривалість, стійкість до стресів і зміцнюється нервова система. Заняття в групі підвищують мотивацію і дають заряд бадьорості і гарного настрою. Один з найбільш енергійних видів групових тренувань популярний і у жінок, і у чоловіків. Активна їзда по імітованої пересіченій місцевості під запальну музику сприяє виробленню ендорфінів – гормонів щастя, і нікого не залишає байдужим. Під час заняття можна змінювати швидкість обертання педалей, рівень опору і нахил корпуса. Відповідно змінюється рівень навантаження, темп і частота пульсу.

Особливості Cycle

01 У міру розвитку витривалості
ви зможете підвищувати навантаження, регулюючи
швидкість і опір.

02 Сайклинг является
высокоинтенсивным тренингом,
эффективно сжигает калории.

03 Їзда на гоночному велосипеді
подарує незабутні
емоції і створить гарний
рельєф вашого тіла.

04 Грамотні інструктора
простежать за правильністю
виконання завдань.

Особливості Cycle

  1. 01 У міру розвитку витривалості ви зможете підвищувати навантаження, регулюючи швидкість і опір.
  2. 02 Сайклинг является высокоинтенсивным тренингом, эффективно сжигает калории.
  3. 03 Їзда на гоночному велосипеді подарує незабутні емоції і створить гарний рельєф вашого тіла.
  4. 04 Грамотні інструктора простежать за правильністю виконання завдань.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!