Даний тренінг універсальний, підходить і чоловікам, і жінкам будь-якого рівня підготовки. За час заняття опрацьовуються комплексно всі групи м’язів, відбувається спалювання калорій і втрата зайвої ваги. Використовується міні-штанга зі змінними вагами. Досвідчений тренер підбирає ваги для кожної групи м’язів, направляючи роботу на корекцію проблемних зон.

ЩО ТАКЕ Pump?

Pump – вид силового тренінгу, який з’явився порівняно недавно і швидко завоював популярність. Завдяки тренуванням Pump вдається в досить короткі терміни зміцнити і підтягнути м’язи, помітно підвищити витривалість. Даний вид тренінгу являє собою поєднання кардіо і силових навантажень. Ритмічні інтенсивні вправи прийшли з класичної аеробіки, а опрацювання м’язів з використанням гантелей і штанг – з бодібілдингу.

Як проходить тренування? Початок заняття – інтенсивна розминка. Потім силові вправи: присідання, нахили, жими, які виконуються з гантелями або зі штангою. Вся тренування проходить в енергійному ритмі. Синтез аеробних і силових навантажень дозволяє задіяти всі групи м’язів. Швидкий темп і використання штанги з регульованою вагою дозволяють моделювати зони спини, рук, плечей, ніг, сідниць і в короткі терміни домагатися вражаючих результатів. Силове навантаження чергується з розтяжкою. Відсутній ризик перекачатися, адже для набору м’язової маси використовують інші, більш важкі снаряди.

Особливості Pump

01 Памп – інтенсивна силова
тренування з міні-штангою.

02 Для занять характерні
високий темп і
повторювані елементи.

03 Ефективна для комплексного
зміцнення м'язів всього тіла,
підтримки фізичної
форми, боротьби із зайвою
вагою, зміцнення здоров'я.

Особливості Pump

  1. 01 Памп – інтенсивна силова тренування з міні-штангою.
  2. 02 Для занять характерні високий темп і повторювані елементи.
  3. 03 Ефективна для комплексного зміцнення м'язів всього тіла, підтримки фізичної форми, боротьби із зайвою вагою, зміцнення здоров'я.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!