ЩО ТАКЕ Round Training?

Round Training – це ефективний тип тренувань для підвищення витривалості, приведення в тонус м’язів і спалювання жиру. Тренінг високої інтенсивності об’єднує функціональну, силову і кардіо навантаження. Кругова тренування використовується і для так званої сушки організму, і створення м’язового рельєфу.

Особливість тренінгу – виконання всіх завдань з високою швидкістю і мінімальними перервами на відпочинок. Саме такий підхід дозволяє максимально задіяти можливості тіла і добитися високих результатів.

Кругова тренування в тренажерному залі – це серії досить простих завдань. Підбираються тренажери, задіють тільки певні м’язи; використовуються вправи з гантелями і обважнювачами, а також прості вправи. Весь комплекс потрібно проходити швидко, в результаті організм залишається розігрітим і не встигає розслабитися. Такий тип навантаження стимулює швидке відновлення організму і дозволяє в короткі терміни отримувати певні результати.

Тренінг високої інтенсивності активно розвиває всі групи м’язів, а також тренує серцево-судинну систему. Перерва між вправами не перевищує 30 секунд або відсутній. Перерва між колами вправ близько 2 хвилин. Весь комплекс може включати від 3 до 6 блоків або кіл. Залежно від кількості кіл вся тренування займає від 30 до 60 хвилин. Таким чином, за короткий час можна пропрацювати практично всі м’язи тіла.

Отже, якщо у ваші цілі входить підвищення витривалості і сили, спалювання жиру і створення рельєфних м’язів, поліпшення стану шкіри і активізація життєвих сил, Round Training допоможе досягти їх.

Робота за принципом кругової тренування дозволяє максимально задіяти всі групи м’язів, привести їх в тонус і налаштувати організм на активність і високий темп. Round Training являє собою комплекс силових і аеробних вправ з мінімальними перервами між собою. Комплекс становлять з декількох блоків, в кожен з яких входить в десятку завдань.

Особливості Round Training

01 При порушеннях в роботі
серцево-судинної системи і
при хронічних захворюваннях
слід попередньо
проконсультуватися з лікарем.

02 На початковому етапі
вправи не виконуються
на максимумі зусиль.

04 Кругові тренування рекомендовані людям із середнім і високим
рівнем фізичної підготовки. Залежно від стану здоров'я і
цілей складається план занять, який допоможе ефективно
домагатися результатів.

03 Поступово швидкість
виконання зростає і
збільшується інтенсивність
навантаження.

Особливості Round Training

  1. 01 При порушеннях в роботі серцево-судинної системи і при хронічних захворюваннях слід попередньо проконсультуватися з лікарем.
  2. 02 На початковому етапі вправи не виконуються на максимумі зусиль.
  3. 03 Поступово швидкість виконання зростає і збільшується інтенсивність навантаження.
  4. 04 Кругові тренування рекомендовані людям із середнім і високим рівнем фізичної підготовки. Залежно від стану здоров'я і цілей складається план занять, який допоможе ефективно домагатися результатів.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!