Вечірні тренування в Jaipur-Wellspace

Хочете провести свій вечір з користю, розслабитися після трудового дня або навпаки виплеснути емоції, що накопичилися? Запрошуємо Вас на вечірні тренування. Ми готові запропонувати Вам різні напрямки.

Танцювальні напрямки

Хочете скинути вагу, але заняття у тренажерному залі навіюють на Вас нудьгу? Зверніть увагу на фітнес-танці (Дніпро). Ви не тільки схуднете, а й чудово проведете час, станете сильнішою, життєрадіснішою, впевненішою у собі.

Зумба – цей енергійний латиноамериканський танець вважається найкращим варіантом тренувань для схуднення. За впливом на організм його часто порівнюють із силовим фітнесом. За годину безперервних інтенсивних рухів людина втрачає до 600 ккал, а це більше, ніж при аеробіці. До того ж, Zumba – це по-справжньому весело, тому гарний настрій вам забезпечений.

Belly-dance – це чудовий спосіб розкрити свою жіночність, схуднути в області талії та стегон, покращити поставу. Танець дозволяє опрацювати глибокі м’язи, які практично не задіяні при інших тренуваннях, покращує кровообіг, має масажний ефект на внутрішні органи.

 

Тренування для розслаблення

Barre – це популярне тренування, в якому поєднуються елементи різних стилів, включаючи балет, який надає естетиці цьому напрямку, пілатес та йогу. Напрямок баррі розроблений з акцентом на опрацювання різних груп м’язів: руки, ноги, прес, сідниці. Барре вправи виконуються у повільному темпі, спрямованому на розвиток сили, пластики та гнучкості, але велика кількість повторень надають тренуванням інтенсивності.

Хатха-йога – це різновид практик, які поєднують асани, дихальні вправи та концентрацію уваги. «Ха» і «тха» – «сонце» і «місяць». Практика хатха-йоги спрямована на те, щоб поєднати, об’єднати чи збалансувати ці дві енергії для здоров’я розуму та тіла.

Пілатес (Дніпро) – заняття включають серію вправ, що йдуть у порядку один за одним. Рухи виконуються м’яко, змінюються плавно. Робота над м’язами виконується з граничною концентрацією та глибоким диханням. У пілатесі працюють як із власною вагою, так і за допомогою спеціального обладнання.

Fly-стретчінг – це динамічне тренування, спрямоване на збільшення гнучкості всього тіла, і звичайно ж, розтяжку на шпагат. Заняття завжди починається з активної розминки та розігріву, що необхідно для запобігання травмам і збільшенню ефективності розтяжки. Також на вас чекають силові вправи, акробатичні елементи в гамаку і перевернуті пози.

Силові тренування

Pump – це комплекс послідовних силових вправ зі штангою, які виконуються у швидкому темпі у багатоповторному режимі. Тренування розраховане на покращення тонусу та м’язових обсягів, усунення зайвого жиру, зміцнення організму та загальне оздоровлення. Під час тренування в роботу включаються усі м’язи тіла. Така робота забезпечує підвищену витрату калорій, що в результаті дає приріст м’язової маси та спалювання жиру.

Тренування TRX – це заняття, яке допомагає почати вільно рухатися і стати більш гнучким, вирівняти поставу, розвинути координацію, опрацювати як тіло, так і окремо сідниці, біцепси, стегна і м’язи кора. Це робота без обтяжень, з власною вагою, яка допомагає легко почати займатися фітнесом, швидко привести себе у форму, не травмуючи суглоби і спину.

Вечірні тренування у Дніпрі

Jaipur-Wellspaceфітнес центр у Дніпрі, який пропонує Вам величезний вибір групових програм, сучасні тренажери, персональні тренування (Дніпро) та інші супутні послуги. Будемо раді Вам!