Yoga  являє собою систему спокійних вправ, які допоможуть поліпшити фізичні показники тіла і гармонізувати душевний стан. Заняття йогою доступні і тим, хто не любить важкі навантаження або за станом здоров’я не може виконувати силові тренування. При цьому йога відмінно тренує витривалість, м’язову силу, опорно-рухову систему.

ЩО ТАКЕ Йога?

Йога – система фізичних вправ, яка удосконалювалася століттями, спрямована на розвиток сили, гнучкості, підтримання стану хребта і суглобів. Заняття йогою включають духовну і психічну практики, які допомагають розслабленню, боротьбі зі стресом і досягненню емоційної стабільності.

Дихальні вправи допомагають розвинути зосередженість і концентрацію уваги, зміцнюють імунну та нервову системи. Ви навчитеся керувати фізичними та психологічними процесами свого організму, зможете досягати стану спокою та відчувати прилив життєвих сил.

Хатха йога або силова йога передбачає розвиток і застосування, як фізичної, так і розумової сили під час виконання дай (поз тіла). Кожне з них направлено на певні органи, розвиває гнучкість і дозволяє домагатися розслаблення.

Мета Хатха-йоги – досягнення рівноваги енергій. Активна плідна діяльність і здатність до медитації, внутрішньої зосередженості повинні знаходитися в балансі, який дозволяє підтримувати здоров’я і відчувати гармонію.

Кундаліні йога – йога уважності – ефективна робота и Вдосконалення тела и свідомості. Техніка, доступна людям різного віку и фізічного стану, спрямована на ті, щоб с помощью крий, діхальніх вправо и медітації підняті творчу Енергію Кундаліні.

Особливості Йоги

01 Йога дарує бадьорість,
заряджає енергією, дозволяє
краще усвідомлювати свої
почуття і думки.

02 При регулярних заняттях
складність програми
підвищується.

Особливості Йоги

03 Статичні і динамічні
вправи мають потужний
вплив на організм,
надають омолоджуючий і
оздоровчий ефект.
навчитеся керувати
фізичними
і психологічними
процесами свого
організму

Особливості Йоги

Особливості Йоги
  1. 01 Йога дарує бадьорість, заряджає енергією, дозволяє краще усвідомлювати свої почуття і думки.
  2. 02 При регулярних заняттях складність програми підвищується.
  3. 03 Статичні і динамічні вправи мають потужний вплив на організм, надають омолоджуючий і оздоровчий ефект. навчитеся керувати фізичними і психологічними процесами свого організму

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!