ЩО ТАКЕ Pilates?

Пілатес (Pilates) – система фізичних вправ, яка набирає все більшої популярності. Пов’язано це з тим позитивним ефектом, який надає пілатес на формування красивого тіла. Особливістю системи є виконання вправ в плавному ритмі, спокійно і без ризику отримати травму. При цьому навантаження поступово зростають і дають можливість опрацювати глибокі шари м’язів.

Розмірений темп і увага до дихання – ті риси, що споріднюють пілатес з йогою. Поєднання неквапливих рухів з усвідомленим глибоким диханням дозволяє зміцнювати весь організм, розвивати силу і створювати гармонійну фігуру. Неквапливе виконання вправ може створити оманливе враження про їх легкості.

Насправді заняття пілатесом розвивають витривалість, порівнянну з іншими видами спорту. При цьому вони коригують  перенапруження окремих зон тіла після активних занять спортом.

Pilates ефективний в боротьбі із зайвою вагою, для зміцнення хребта при сидячому способі життя, при болях в спині, для відновлення після травм. Джожеф Пілатес приділяв особливу увагу зоні живота, стегон і сідниць, вважав її центром сили і розробив безліч вправ на підвищення еластичності цих м’язів.

Правильний розподіл навантажень, увага до кожного руху дозволяє повноцінно відчувати своє тіло і досягати вражаючих результатів.

Філософія пілатесу – це спосіб навчитися відчувати своє тіло, розуміти роботу кожної його частини і піклуватися про здоров’я. Джозеф Пілатес розробив систему тренувань з метою оздоровлення хребта і зміцнення м’язового корсету, який допомагає правильну поставу. За допомогою даної системи комплексно опрацьовуються глибокі шари м’язів, розвивається гнучкість і формується гармонійна фігура.

Особливості Пілатеса

01 Такі тренування корисні як
жінкам, так і чоловікам,
адже вони вирішують проблему
скутості м'язів, болю в
спині і нерівномірного
м'язового тонусу.

02 З пілатесом все зможете
зміцнити своє здоров'я і
зберігати прекрасну
фізичну форму.

03 При регулярних заняттях
складність програми
підвищується.

04 Освоювати техніку пілатесу
потрібно під керівництвом
досвідченого тренера.

Особливості Пілатеса

  1. 01 Такі тренування корисні як жінкам, так і чоловікам, адже вони вирішують проблему скутості м'язів, болю в спині і нерівномірного м'язового тонусу.
  2. 02 З пілатесом все зможете зміцнити своє здоров'я і зберігати прекрасну фізичну форму.
  3. 03 При регулярних заняттях складність програми підвищується.
  4. 04 Освоювати техніку пілатесу потрібно під керівництвом досвідченого тренера.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!