TRX UA

ЩО ТАКЕ TRX-ТРЕНУВАННЯ?

Тренінг TRX (Total Body Resistance Exercise) — досить новий вид спортивних занять, що став за короткий час дуже популярним у фітнесі. Снаряд TRX являє собою вільно підвішені петлі, робота з якими дозволяє використовувати вагу власного тіла і опрацьовувати абсолютно всі м’язи без прямого навантаження на хребет.
TRX Content UA

Гнучка конструкція створює умови для ефективного тренінгу. Прості вправи стають комбінованими, що включають в роботу кілька м’язових груп одночасно. Завдяки цьому підвищується енергії і створюється метаболічний відгук, який буде продовжувати витрачати калорії багато годин після закінчення тренування. Формат тренування дуже динамічний: багаторазові повтори, кругові тренування, вправи на координацію і баланс. Робота з вагою власного тіла без додаткового обтяження, але високоінтенсивних. Методику оцінили і професійні спортсмени, і любителі. Відсутність ударного навантаження на хребет зробив тренінг TRX доступним різним віковим групам, в тому числі і підліткам. Для комфортних занять потрібно одяг, що не сковує рухів, спортивне взуття. Не зайвим буде взяти з собою воду і рушник, адже інтенсивне навантаження сприяє активному потовиділенню. При наявності хронічних захворювань або перенесених травм слід попередити про це тренера. У спортивному клубі Jaipur Wellspace заняття ведуть професійні інструктори, які підберуть рівень навантаження і проконтролюють правильність виконання вправ.

TRX
TRX був розроблений для тренувань американських військових, а потім адаптований для занять фітнесом. Тренування з петлями доступне, як для людей із середнім і високим рівнем підготовки, так і для новачків. Петлі TRX дають можливість працювати тілу без стійкої опори, за рахунок чого задіюються всі групи м’язів, включаючи м’язи-стабілізатори. Крім навантаження на м’язи, розвивається витривалість, сила, гнучкість і координація рухів. Довжина ременів регулюється, за рахунок чого можна змінювати ступінь навантаження і зону тренованих м’язів.
TRX 3 Content UA

ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ TRX

01 Необхідно утримувати
баланс і контролювати
рівновагу

02 Задіюються глибокі зони
м'язів-стабілізаторів

04 Відновлюється
рухливість суглобів

05 Активізуються такі
функції організму як сила,
гнучкість, координація

03 Допомагає усунути
м'язовий дисбаланс,
відновити рухливість
суглобів

06 TRX може використовуватися для відновлення здоров'я спини, при
остеохондрозі або сколіозі. Тренування на петлях можуть бути
самостійним напрямком занять або
доповненням до силових або кардіо тренувань.

ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГУ TRX

  1. 01 Необхідно утримувати баланс і контролювати рівновагу
  2. 02 Задіюються глибокі зони м'язів-стабілізаторів
  3. 03 Допомагає усунути м'язовий дисбаланс, відновити рухливість суглобів
  4. 04 Відновлюється рухливість суглобів
  5. 05 Активізуються такі функції організму як сила, гнучкість, координація
  6. 06 TRX може використовуватися для відновлення здоров'я спини, при остеохондрозі або сколіозі. Тренування на петлях можуть бути самостійним напрямком занять або доповненням до силових або кардіо тренувань.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!