Сучасний спортклуб у центрі Дніпра. Все для Вашого здоров’я та краси!

Jaipur Wellspaceспортивний клуб (Дніпро, центр), який готовий запропонувати своїм клієнтам як індивідуальні, так і колективні спортивні заняття. Затишна атмосфера фітнес-клубу сприяє продуктивним заняттям і самовдосконаленню. Приходячи до нашого центру, Ви потрапляєте у позитивний світ фітнесу, йоги, силових тренувань та танців. Досвідчені тренери допоможуть з вибором відповідної програми, дадуть цінні рекомендації у зрозумілій та простій формі.

Тренажерний зал у центрі Дніпра

Тренажерний зал (Дніпро) нашого клубу оснащений усім необхідним для проведення повноцінних силових та кардіо тренувань. До послуг відвідувачів – бігові доріжки, силові тренажери, зони вільної ваги, а також увага досвідчених тренерів, які простежать за дотриманням техніки виконання вправ та попередять можливі помилки. Все це ідеально підходять для тренувань, самовдосконалення та загального оздоровлення організму.

Навіть якщо ви займаєтеся самостійно, наші тренери завжди за вами доглядають. У фітнесі, особливо при заняттях у тренажерному залі, дуже важливо виконувати всі вправи правильно, щоб не нашкодити собі. Тому багато хто віддає перевагу заняттям з наставником. У будь-якому випадку, ви можете бути впевнені, що в Jaipur Wellspace вам завжди нададуть професійну підтримку.

Групові заняття у Дніпрі

Спортивні заняття у групах – ефективний підхід для схуднення та підтримання хорошої фізичної форми. У групі панує здоровий дух суперництва, а досягнення інших чудово мотивують. У Jaipur Wellspace у Дніпрі проводяться групові заняття з фітнесу, аеробіки, силових та кардіо-тренувань, а також інших напрямків, включаючи інноваційний підхід до тренування тіла. У нас кожен може вибрати відповідний напрямок групових занять саме для вашого ритму та комфортного самопочуття.

Сучасний спортклуб у Дніпрі.

Jaipur Wellspace – комфорний, сучасний та атмосферний фітнес-центр у Дніпрі за адресою вулиця Мостова, 4а (недалеко від парку ім. Глоби). Ми пропонуємо:

  • Простору фітнес-зону з усім необхідним інвентарем;
  • групові та персональні тренування (Дніпро);
  • Різні фітнес-програми: йога, пілатес, зумба, ТRX, Pump, STEP, Cycle, Barre та ін;
  • Аквазона;
  • Можливість разового відвідуванням спортзали та, придбання вигідного абонементу на 1, 3, 6 та 12 місяців.

Чекаємо саме на Вас!