Йога. Заняття для розуму та тіла

Йога – це не релігія, йога – це стиль життя. У поєднанні філософії та тренування тіла народжується нове розуміння світу, себе в цьому світі та можливостей.

Духовна самореалізація йде пліч-о-пліч з фізичною, позитивний настрій займає місце колишніх тривог. Плавні рухи та система дихання гармонізують роботу всього організму, гармонізують людину в навколишньому просторі. Через концентрацію уваги та очищення внутрішніх енергій відбувається звільнення розуму від негативних програм, самоустановок.

Сучасна людина знаходиться під інформаційним пресингом, у фінансовій залежності, в емоційній перенапрузі, тому все більше людей знаходять гармонізацію у йозі.

Йога у Дніпрі

Йога студія ставить за мету допомогти людині набути здоров’я, щастя, контроль над своїми почуттями та розумом.

Відвідувачам Jaipur Wellspace є із чого обрати. До переліку занять входять:

  • кундаліні-йога, спрямована на активацію та прокачування внутрішніх енергій, відновлення роботи чакр та відчуття внутрішньої гармонії;
  • хатха-йога, що складається з восьми ступенів, є початковою частиною Аштанга-йоги, яка за допомогою інтенсивних вправ веде до зміцнення духу, досягнення вищих цілей та внутрішнього визволення;
  • йога 23 – унікальна методика з 40-річним стажем для швидкого одержання ефекту за короткий період часу, результат досягається за допомогою швидкої зміни асан,  контролю дихання, внутрішньої концентрації енергії.

Студія йоги у Дніпрі навчає гнучкості та витривалості, відновлює тілесне здоров’я та навчає практик внутрішнього спокою, розслаблення, очищення розуму. Двері Jaipur Wellspace відчинені для людей, які не мають підготовки йоги та спортивних навичок. Кожен, хто готовий до занять та змін на краще, отримує підтримку в доброзичливій обстановці, вдосконалення знань та навичок, новий стиль життя без стресів та хвороб.

 

Чекаємо саме на Вас!

Йога у Дніпрі