Кундалині йога. Що це?

Кундаліні – практика, яка користується популярністю серед мільйонів людей. Це стиль йоги, здатний змінити життя. Після кількох занять Ви станете сильнішими, впевненішими у собі, щасливішими. За регулярних практик він повністю змінює якість свого життя. 

Кундаліні йога (Дніпро) – це практика усвідомлення. Вона включає особливий комплекс вправ, асан, дихальних методик і мантр. В результаті занять внутрішня енергія починає циркулювати правильно, чакри розкриваються та очищаються, прокидаються приховані сили організму. Даний напрямок допоможе вам відчути себе повними енергії та зарядитися позитивними емоціями, незалежно від вашого досвіду занять йогою (новачок або практикуючий).

 

Кундаліні йога працює з нервовою та ендокринною системами. Вона прояснює і вдосконалює розум, пожвавлює почуття усвідомленості та дає величезну енергію, яку можна творчо втілити у повсякденному житті. Заняття Кундаліні йогою підходять людям із будь-якою комплекцією тіла, навіть не обов’язково мати хорошу фізичну форму, розтяжку чи витривалість. Всі ці якості досить швидко набуваються при регулярній практиці.

Крім фізичної активності, більшість тренування присвячена духовному очищенню.

Кундаліні йога у Дніпрі

Jaipur Wellspace – фітнес центр у центрі Дніпра (поруч парк ім. Глоби), у якому Кундаліні йога представлена, як для новачків, так і для досвідчених практикуючих. Після першого ж заняття ви відчуєте: 

  • глибоке розслаблення тіла та розуму;
  • звільнення від страхів, затискачів, поганого настрою;
  • поліпшення живлення всіх тканин, прискорення роботи мозку;
  • відновлення емоційного балансу та життєвих сил.

Заняття кундаліні йогою подарують вам спокій у сучасному світі та гармонію із самим собою.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!