Йога для гармонії душі та тіла

Йога – модний напрямок у спортивних центрах чи практика, яка допоможе знайти шлях до себе? Тренери Jaipur точно впевнені в тому, що йогу знають, як зробити йогу найпотужнішим інструментом для повного розслаблення та гармонізації. У клубі працює 4 тренери, і вони викладають різні види практик, приходьте на перше заняття і переконайтеся, що йога Дніпро у Jaipur – ключ до пізнання себе.

Напрямки йоги в Jaipur

При всій різноманітності групових та індивідуальних занять у спортивному центрі, йога є однією з провідних практик. У чому її популярність? Насамперед це досвідчені тренери, вони відкриють перед вами двері медитативних практик і покажуть, як можна працювати не тільки зі своїм тілом, а й свідомістю. У клубі 3 напрямки йоги та у кожного є свої особливості:

  • Хатха йога – це силовий напрямок роботи. У процесі тренувань ви зможете зміцнити та розвинути своє тіло, зробити його гнучким, витривалим. Ця практика розглядає тіло як судину, всередині якої укладено дух людини. У процесі роботи тренер навчить вас дбати не тільки про внутрішній світ, але й підтримувати, розвивати та вдосконалювати свою фізичну форму.
  • Мета Хатха-йога – головна мета такої практики допомогти вам досягти абсолютної гармонії та рівноваги всіх енергій в організмі. Дуже важливо вміти знаходити правильний баланс між активною та плідною діяльністю та здатністю медитувати, повністю розслаблятися та відпускати нагальні проблеми. Якщо знайти внутрішню гармонію і правильно використовувати її — ви зміцните здоров’я, кожен день проживатимете плідно і з упевненістю йтиме вперед.
  • Кундаліні-йога — відносно молода практика, яка з’явилася лише у 1969 році, та її головним завданням стало очищення енергетичних каналів у тілі людини. В її основі інтенсивні дихальні та рухові вправи. Вони повинні допомогти «розбудити» внутрішню енергію «Кундаліні», яка міцно «спить» біля хребта. Якщо її розбудити, вона допоможе привести в тонус розум і тіло, наповнить людину бадьорістю, енергією для творчості та роботи. Кундаліні-йога — відмінний варіант для тих, хто хоче уникнути сірості, депресивних думок і зробити своє життя насиченим. Практика підходить для людей різного віку та рівня фізичної підготовки.

Ви можете відвідати різні заняття з різних напрямків йоги та вибрати, що знайшло відгук у вашому серці.

Розслаблення після йоги

Якщо ви думаєте, що йога Дніпро правий берег у комплексі Jaipur – це тільки заняття в залі, то на вас чекає приємна новина. Продовжити своє розслаблення, обміркувати те, що відбувається на тренуванні, ви можете в лазні або на сеансі масажу. Впевнені руки наших професіоналів приберуть м’язові затискачі, і ви буквально відчуєте друге дихання.

Пропрацювати внутрішні проблеми, тривоги, які долають усіх мешканців великого міста, ви можете з психологом Jaipur. Він допоможе розібратися з питаннями, що цікавлять, і ви самі знайдете правильне рішення для себе.

Завершити перебування в центрі найкраще в кафе, де на вас чекають найсмачніші та збалансовані страви від шеф-кухаря. Правильне харчування – ще один ключик до внутрішньої гармонії та прекрасного фізичного стану.

Найкраща йога Дніпро центр — це тільки Jaipur, робота команди професіоналів подарує вам не лише релакс, а й допоможе «перезапустити» внутрішні ресурси, поглянути на знайомі речі з нового боку. Займайтеся з найкращими та ви побачите, як змінюється ваше життя.