Йдемо до тренажерної зали робити фігуру. Що важливо?

Джайпур Велнес центр – місце релаксу та спорту в Дніпрі, яке просто не можна назвати звичайнісіньким спортивним залом. Команда центру – професіонали своєї справи у різних сферах спорту, реабілітації, дієтології. Разом з ними легко розпочати власне перетворення на шляху до ідеальної фігури та міцного здоров’я. Сучасний, зручний, обладнаний найновішим обладнанням тренажерний зал Дніпро готовий прийняти у свою компанію кожного, хто хоче полюбити себе, прийняти себе та зробити краще.

З чого розпочати роботу над ідеальною фігурою у тренажерному залі?

Jaipur – спортивний центр, де особливе місце відводиться тренажерному залу. Багато хто знає, що саме силові навантаження допомагають скоригувати фігуру та побачити силует своєї мрії. Прагнення працювати над своїм тілом заслуговує тільки на похвали, але роботу цю потрібно починати правильно.

Тренер Джайпур розповідає, що важливо враховувати перед початком силових тренувань:

  • Стан здоров’я. У клубі є спортивний лікар і попередньо вам краще пройти огляд, розповісти про скарги та можливі захворювання, перенесені операції. Це дозволить підібрати адекватне навантаження, яке йтиме вам на користь і точно не нашкодить.
  • Дотримуватися програми тренувань. Якщо ви новачок у світі спорту, то заняття з тренером у тренажерному залі, ціна яких є однією з найдоступніших у Дніпрі, буде чудовим рішенням на старті. Фахівець розробить план роботи з урахуванням ваших побажань, досвіду занять, якщо він є. Ви також вивчатимете техніку виконання кожної вправи, що гарантує вашу безпеку при роботі на тренажерах.

Робота в тренажерному залі з кардіо- та силовими навантаженнями запустить метаболічні процеси в організмі, але на цьому ваша робота не повинна закінчуватись. Наступний пункт роботи над ідеальним тілом – харчування. Ви можете самостійно скоригувати раціон або проконсультуватися з дієтологом клубу. Фахівець врахує ваші смакові уподобання, зіставить це із навантаженням у тренажерному залі, вашим способом життя, і ви отримаєте рекомендації щодо збалансованого харчування. Як тільки ви об’єднаєте роботу в залі з харчуванням – результати не забаряться.

Правильне відновлення після навантаження

Jaipurспортивний зал Дніпро, в якому ви можете не тільки потренуватися, але й повноцінно відновитися. Цей процес просто необхідний для здорового, правильного схуднення та повного перезавантаження організму.

Після тренування запишіться на масаж. Руки досвідченого фахівця розганятимуть лімфу, активізуватимуть усі внутрішні процеси. Після такого сеансу ви здивуєтеся, що тіло не тільки повністю розслаблене, немає болю та крепатури, а кожна клітина наповнена силою та енергією для продуктивного дня. Хорошою альтернативою масажу може стати лазня з контрастним душем, обливанням або купанням у басейні. Це підбадьорить вас, приведе тіло до тонусу.

Jaipur Wellspace – простір для здоров’я, краси та гармонії тіла та душі. Тут ви знайдете однодумців і побачите, що дорога до ідеальної фігури та міцного здоров’я набагато приємніша, ніж можна подумати.