«Здорове тіло» в клубі Jaipur Wellspace – це прекрасний спосіб збалансувати емоційний і фізичний стан, досягти душевної гармонії і зміцнити здоров’я. Багато уваги приділяється зміцненню хребта і досягненню гарної постави. З цією метою опрацьовуються м’язи преса і спини, а також групи дрібних внутрішніх м’язів, про існування яких багато хто навіть не знають. М’язовий дисбаланс, який часто виникає через неправильну або незручною пози на роботі, усувається вправами, що поєднують напруга і розтягування м’язів.

ЩО ТАКЕ Здорове тіло?

Здорове тіло – це фітнес, який допомагає зміцнити загальний стан здоров’я, вирівняти поставу, створити красиву фігуру, спалювати жир і пропрацьовувати групи м’язів, які практично не задіяні в звичайному житті. Програма розроблена на базі пілатесу і включає принципи і елементи таких напрямків як гімнастика, йога, стрейчинг. Це спокійний вид фітнесу, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновагу, зміцнення великих і дрібних м’язів, розтяжка, гнучкість.

Особливість програми «Здорове тіло» полягає в застосуванні стародавньої філософії до сучасних способів вдосконалення тіла. Як відомо, йога та інші вчення не відокремлювали життя духу від життя тіла, бачили людину єдиним цілим, прагнули до вдосконалення всіх складових особистості.

Для сучасної людини цей баланс часто виявляється втраченим, виникає перевтома, емоційне вигорання, неможливість зосередитися, нервозність, втомлюваність. Подолати ці проблеми допомагає даний вид тренувань.

Позитивний ефект на психіку, розвиток впевненості та стійкості до стресів досягається шляхом гармонізації душевних і фізичних сил. Під час заняття ви не просто виконуєте вправи, а концентріруетесь на процесах, які відбуваються в організмі, зосереджуєтесь на своїх відчуттях і вчіться керувати своєю внутрішньою енергією.

Здатність контролювати і руху, і емоції зробить ваше тіло розумним і здоровим. Ви навчитеся чути власне тіло, яке буде слухняно відгукуватися і подарує вам відчуття свободи і стан легкості.

Особливості тренування

01 Досягнення балансу
емоційного
і фізичного стану.

02 Зміцнення м'язового
тонусу, поліпшення гнучкості,
корекція обсягів, розтяжка
і релаксація – все це
досягається синтезом
декількох видів фітнесу
і медитативних практик.

03 Розвиток впевненості та
стійкості до стресів,
гармонізація душевних і
фізичних сил.

04 Це спокійний вид фітнесу,
який приділяє багато
уваги таким моментам як
баланс, рівновагу,
зміцнення великих і дрібних
м'язів, розтяжка, гнучкість.

05 Допомагає подолати
проблему перевтоми,
емоційного вигорання,
неможливості
зосередитися,
нервозності.

Особливості тренування

  1. 01 Досягнення балансу емоційного і фізичного стану.
  2. 02 Зміцнення м'язового тонусу, поліпшення гнучкості, корекція обсягів, розтяжка і релаксація – все це досягається синтезом декількох видів фітнесу і медитативних практик.
  3. 03 Розвиток впевненості та стійкості до стресів, гармонізація душевних і фізичних сил.
  4. 04 Це спокійний вид фітнесу, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновагу, зміцнення великих і дрібних м'язів, розтяжка, гнучкість.
  5. 05 Допомагає подолати проблему перевтоми, емоційного вигорання, неможливості зосередитися, нервозності.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!