ЩО ТАКЕ Stretching?

Стрейчинг – це спосіб планомірної розтяжки, гімнастика, яка приводить в тонус м’язи і ефективно бореться з жировими відкладеннями. М’язові волокна володіють еластичністю, вони скорочуються під дією навантажень і потребують відновлення.

Регулярні заняття розтягують м’язи, підвищуючи їх еластичність, і при цьому не дають їм рости вшир. Таким чином, тіло набуває стрункість, витонченість і елегантні вигини. Stretching дозволяє опрацювати глибокі шари м’язів, які залишаються незадіяними при звичайних заняттях фітнесом.

Розтяжка знімає м’язові і нервові блоки, а значить і хворобливі відчуття в різних частинах тіла. Активізується робота серцево-судинної системи, зокрема периферичні вени і артерії, що служить профілактикою тромбозу і атеросклерозу. Природна гнучкість, гарна постава, відчуття молодості стануть вашими постійними супутниками.

Заняття стрейчингу можуть бути самостійними або чергуватися з силовими і кардіо тренуваннями. Новачкам слід поводитися обережно і виконувати вказівки тренера, що не намагатися відразу досягти максимального результату, щоб не пошкодити м’язи. Уже протягом місяця тренувань ви відкриєте приховані можливості свого тіла, позбудетеся від болю і затискачів і оціните переваги сильних розтягнутих м’язів.

Швидко привести тіло в форму, підготуватися до силових навантажень і зняти напругу після активних тренувань – це тільки частина можливостей стрейчинг. Заняття на розтяжку зміцнюють і оздоровлюють зв’язки і суглоби, які отримують захист від вивихів і розтягувань. Якісне зміцнення м’язового корсету вирівнює поставу і знімає больові відчуття, пов’язані з малорухливим способом життя. Крім того, регулярні заняття стрейчингу активізують рух крові і лімфи, прискорюють метаболізм, а значить, допомагають спалюванню жиру.

Особливості стретчинга

01 З кожним тренуванням ви
помітите, як підвищується
пластичність вашого тіла,
після чого складність
вправ може підвищуватися.

02 Для правильного виконання
вправ важливо ритмічно
і рівно дихати, не
затримувати і не
форсувати вдихи і видихи.

03 Чергування статичного напруги з розслабленням під контролем
досвідченого інструктора подарує стрункість, впевненість в собі і заряд
чудового настрою.

Особливості стретчинга

  1. 01 З кожним тренуванням ви помітите, як підвищується пластичність вашого тіла, після чого складність вправ може підвищуватися.
  2. 02 Для правильного виконання вправ важливо ритмічно і рівно дихати, не затримувати і не форсувати вдихи і видихи.
  3. 03 Чергування статичного напруги з розслабленням під контролем досвідченого інструктора подарує стрункість, впевненість в собі і заряд чудового настрою.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!