Переваги тренувань

Кардіозона спеціально обладнана тренажерами для розвитку сили, координації та швидкості руху. Заняття даного типу ефективно зміцнюють серцево-судинну систему, стимулюють зниження ваги і розвиток м’язової витривалості.

В процесі занять на кардіотренажерах м’язи і зв’язки розігріваються і готуються до силового тренування. Активна робота серця збільшує кисневий обмін, роблячи більш еластичними м’язові волокна. Поліпшується загальний обмін речовин, при цьому навантаження на суглоби мінімальна і може варіюватися. Навантаження на серцево-судинну систему дозоване і знаходиться під контролем.

Велотренажери вертикальні і горизонтальні мають кілька видів тренувальних програм. Ви можете змінювати опір педалей і швидкість їх обертання, сидіти з прямою спиною або нахилятися вперед в режимі прискорення, навантаження на суглоби легко варіюється. При проблемах зі спиною рекомендується займатися на горизонтальному велотренажері, обладнаному опорної спинкою. Вправи задіюють великі м’язові масиви ніг.

Степпер – кроковий тренажер, що імітує підйом по сходах. Можливі різні рівні інтенсивності навантаження з можливістю регулювати частоту кроку, тривалість тренування, враховувати пройдену відстань і частоту пульсу. Особливо ефективний для прицільної дії на сідничні м’язи. Автоматична настройка встановлює рівень навантаження для кожного клієнта в залежності від індивідуальних показників.

Еліптичні тренажери створюють навантаження, аналогічну лижного бігу. Такі вправи мають високий рівень впливу і ефективності, і при цьому не навантажують суглоби і хребет. Механіка рухів по еліптичній траєкторії виключає удари і тряску, і впливає на всі групи м’язів. Можливість ходьби назад дозволяє опрацьовувати і ті м’язи, які залишаються задіяними при заняттях на інших тренажерах.

Тренажери аналізують пульс та роботу серця та коригують навантаження. Комп’ютер, керуючий тренажером, підбирає оптимальний тип, інтенсивність та тривалість навантажень залежно від показань пульсу, бажаної витрати калорій та поставлених цілей.
Кардіо-тренажери STAR TRAC стимулюють роботу серця за допомогою ходьби, бігу, сходження чи велоїзди.
Бігова доріжка має різноманітні програми тренувань. Регулюється швидкість та кут нахилу полотна. Витрата калорій, частота кроку та пульс знаходяться під контролем.
Наші тренери підберуть для вас найбільш правильний вид навантаження: розігрів, крос, біг у гору. Якщо показник пульсу стане критичним, тренажер плавно перейде в режим бігу або ходьби.

Особливості Кардіозони

01 Кардіотренування
необхідно для здоров'я
серця і судин.

02 Кардіо тренування призводять
м'язи в тонус, допомагають
корегувати вагу,
розвивати витривалість.

03 Правильний розподіл
Навантаження під час занять
стимулює роботу серця і
судин, а також прекрасно
знімає стрес і піднімає
настрій.

Особливості Кардіозони

  1. 01 Кардіотренування необхідно для здоров'я серця і судин.
  2. 02 Кардіо тренування призводять м'язи в тонус, допомагають корегувати вагу, розвивати витривалість.
  3. 03 Правильний розподіл Навантаження під час занять стимулює роботу серця і судин, а також прекрасно знімає стрес і піднімає настрій.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!