Стретчинг у гамаках. Який результат Ви отримуєте?

  • Гнучкість та розтяжка. Заняття в гамаку – найбезпечніший і найефективніший спосіб зняти зажими, витягнути хребет під вагою власного тіла. М’язи та сухожилля стають міцнішими та еластичнішими, покращується рухливість суглобів. Завдяки гамаку ми збільшуємо амплітуду звичних рухів та робимо заняття максимально ефективним.
  • Струнка красива фігура. На відміну від звичних тренувань на твердій поверхні заняття в гамаку змушують ваше тіло адаптуватися до нових умов. Гамак розгойдується, і ви розгойдуєтеся разом з ним, завдяки цьому всі м’язи організму входять у роботу. В результаті розвивається 90% м’язів всього тіла.
  • Координація та баланс. Положення «вниз головою» покращують кровообіг і насичують киснем головний мозок, що, своєю чергою, впливає розумове функціонування, концентрацію, пам’ять і емоції. Ефективно тренується вестибулярний апарат.

Fly Stretching (Флай стретчинг) у Дніпрі

Як відомо, хороша розтяжка – це не тільки красиво та корисно для здоров’я, але й викликає захоплення оточуючих. Fly Stretching (Дніпро) програма з використанням гамака для плавного розтягування м’язів всього тіла, збільшення рухливості та еластичності зв’язкового та суглобового апаратів. Гамаки щільно зафіксовані під стелею альпіністським спорядженням. На вигляд чимось нагадують гойдалку. Комплекс вправ на них дозволяє ефективно опрацьовувати найглибші м’язи.

Таке тренування підійде для різних рівнів підготовки навіть для новачків. 

Вирішили стати красивою, здоровою та хочете почати займатися розтяжкою на гамаках? Записуйтесь на спеціальний курс тренувань до нашого спортивного центру.

Jaipur Wellspaceфітнес центр у центрі Дніпра, розташований по вулиці Мостова, 4а (орієнтир – парк ім. Глоби). Запрошуємо Вас покращити свою гнучкість, наблизитися до бажаних шпагатів, позбутися забитості м’язів, покращити кровообіг і зняти глибокі м’язові спазми, стати більш граціозними та пластичними!

Чому ми найкращі?

  • сильний тренерський склад допоможе стати будь-кому здоровіше, впевненіше та щасливіше;
  • високий рівень оснащення залів;
  • ціни в Дніпрі найпривабливіші.

Під час групового заняття кожному учневі приділяється достатньо часу, тому навантаження дається у міру ваших сил та можливостей. Тренер контролює та коригує правильність виконання елементів. У нашому клубі ви зустрінете однодумців, людей, які, так само як і ви хочуть вести здоровий спосіб життя. Ви проведете час з користю та задоволенням!

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!