ТЕТЯНА СОСНОВСЬКА. Кундаліні Йога – шлях від страху до кохання

Кожна людська істота має здатність відчувати спокій, щастя та любов. Головна проблема людини – страх. Занурені в матрицю страху, при мізерному духовному світлі чи його повній відсутності ми можемо бачити, говорити чи діяти з простору істини.

Біль, страх впечатуються в нашу ауру і вібрації, які ми випромінюємо, перетворюючи нас на заручників матриці страху. Коли програма страху вдруковується в психіку, найменший подразник змушує нас відчувати ще більше болю та страху. Комори страху завжди повні, тому що наша внутрішня програма підживлюється матрицею страху в масовій свідомості. Страх, що наповнює енергетичне поле, стає причиною хвороб та конфліктів, відштовхує красу та спокій, відкидає турботу та любов. Запускається хибне коло, вихід з якого допомагає знайти Кундаліні Йога.

У ситуації війни нашій країні страх – це цілком природне почуття, яке відчувають люди. Я зараз говорю не про наших Героїв на фронті, а про тих, хто переживає різною мірою жахи війни, у тому числі тих, хто вимушено покинув свій будинок. Важливо переживати свій страх як захисний механізм, який дозволив у процесі тисячоліть вижити нашим предкам. Але не дати страху перетворитись на інструмент руйнування психіки, що в результаті руйнує наше життя, позбавивши нас почуття глибинного спокою, радості, кохання.

Існує три типи страху – ментальний, емоційний та страх взаємовідносин.

Ми відчуваємо ментальний страх – наш двоїстий розум відчуває страх як сум’яття, конфлікт, порожнечу, самотність. Часто цей страх спровокований навіть не реальними подіями, а інформацією з мас-медіа та соцмереж. Страх використовується як знаряддя боротьби, підриваючи нашу психологічну стійкість та віру у Перемогу.

Емоційний страх ми відчуваємо, коли відокремлені від функції відчування, і навіть коли в фізичного тіла встановлено чуттєві взаємини із силами природи. У фізичному та емоційному тілах ми відчуваємо страх як дискомфорт, хвилювання, стрес і біль.

Ще однією причиною страху є природа взаємин між нашим розумом та емоціями. Коли наш розум засуджує, критикує, звинувачує наше емоційне тіло, воно відчуває переляк, загрозу, небезпеку. З іншого боку, розум боїться наших емоцій, коли вони непередбачувані.

Страх – це низькочастотні вібрації, які руйнують нашу внутрішню гармонію, ці вібрації ми транслюємо назовні, забруднюючи навколишній простір і негативно впливаючи на тих, хто поруч, а можливо, й на відстані. Це не ті вібрації, які нам потрібні для нашої Перемоги та для щасливого життя.

Один із універсальних та потужних інструментів для трансформації та підвищення своїх вібрацій до рівня Любові у всіх її аспектах – Кундаліні Йога (Дніпро). Це я можу з упевненістю стверджувати, виходячи зі свого особистого досвіду, відгуків моїх учнів. Ми повернулися до групових занять через місяць від початку війни, а суботні Садхани відновилися, коли комендантську годину встановили з 5 ранку, тому що починаємо о 6:00.

Практика Кундаліні – інтегральна робота, що включає опрацювання фізичного, емоційного та ментального рівнів. Ми в процесі заняття відпускаємо всі види страху і піднімаємося над ними, звільняючи себе з матриці страху, підвищуючи свою частоту і усвідомленість і відкриваємося для співналаштування та злиття з вібрацією або полем Любові.

Ментальний страх покидає нас, коли ми відчуваємо, що завжди можемо покластися на Присутність Божественного (Нескінченності) – у кожного своє визначення, яке водночас усередині та навколо. Це дозволяє нам розслабитися у стані глибокої довіри та віддачі. Звільняємося від страху в емоційному та фізичному тілах, коли відчуваємо, приймаємо та виявляємо любов. Ми розслабляємось і відпускаємо доти, доки не починаємо відчувати ритмічний потік вібрацій цієї динамічної, живої, завжди мінливої сили.

Страх також відступає, коли наше тіло синхронізується з енергіями природи, ми відчуваємо себе у безпеці, коли нам комфортно у власному тілі, і ми відчуваємо Землю своїм будинком. І якщо якісь зовнішні обставини вибивають нас зі стану комфорту та безпеки, то чергова практика Кундаліні знову дозволяє нам повернутися до своєї природи і нести це світло зовні.

Чекаю на свої заняття у Jaipur-Wellspaceфітнес центр у Дніпрі.

Тетяна Сосновська