Сергій Колосовський. Як позбутися від жиру на животі?

Нарешті ви вирішили позбутися від «впертого» жиру в області живота! Чудово!

Я з радістю поділюся з Вами, як цього досягти, і поясню чому це буває непросто зробити.

По-перше, в порівнянні з іншими частинами тіла жир в області живота складається зі специфічних жирових клітин, дуже стійких до процесів жироспалювання.

По-друге, підшкірний жир в області живота кровопостачається набагато гірше, ніж інші частини тіла. І це ускладнює процес спалювання жиру – чим менше кровопостачання, тим важче мобілізувати жир і спалити його в цій області. Хороша новина, тим не менш, це не є нездійсненним завданням!

Позбавляємося від жиру на животі. Основні кроки

З першим кроком багато хто з вас, ймовірно, знайом – ви знизили калорійність дієти, навіть схудли в інших частинах тіла, а жир на животі залишається. Через це часто «опускаються руки».

Тому для досягнення поставленої мети – плоский живіт – з самого початку до харчування зі зниженою калорійністю слід додати силові тренування.

Другий крок – посилення кровообігу в області живота. Для цього в тренування слід включити вправи для преса, про що говорять окремі наукові дослідження.

Майте на увазі, що процес має бути досить тривалий. І Вам буде потрібна послідовність і постійність на шляху до поставленої мети. У цьому Вам допоможе розуміння цього процесу. У перші чотири тижні у Вас почне йти жир з області рук. Потім почне йти жир зі щік, підборіддя. Далі настане черга області грудей. І нарешті, на 3-4 місяці, ви почнете втрачати жир в області живота і талії. Для отримання видимих результатів Вам знадобитися 12-16 тижнів.

Для досягнення поставленої мети персональний тренер буде Вам відмінною підтримкою! Різноманітні тренування, контроль харчування, гумор і дружнє спілкування зроблять весь процес не тільки результативним, але і приємним, і емоційно наповненим!

Чекаю Вас на своїх тренуваннях!

Ваш персональний тренер-експерт Сергій Колосовський