Сергій Колосовський. Інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT)

Інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT) являє собою формат тренування, в ході якої вправи з високим анаеробним навантаженням чергуються з низькоінтенсивними інтервалами в аеробному режимі. Тривалість даної тренування 20-25 хв (без розминки і заминки). Вона складається з 5-6 вправ в 3-4 кола. Навантаження можна регулювати кількістю повторення вправ і кількістю циклів.

Цей напрямок оформилося в тренувальну систему в 2010-х роках і на сьогоднішній день визнано одним з найефективніших видів функціонального тренування.

HIIT. Для чого це тренування?

  • HIIT дозволяє підвищити функціональні показники без втрати м’язової маси на відміну від тривалих кардіосесій;
  • Підвищується силова витривалість;
  • Ефективно при зниженні надмірної ваги.

Я рекомендую цей вид тренування для всіх, хто прагне зміцнити своє тіло, підвищити витривалість і позбутися від зайвих кілограмів. І результат вже буде видно через кілька тижнів регулярних занять, оптимально – 2 рази на тиждень. Ці тренування добре доповнити будь-якими іншими заняттями меншої інтенсивності в залежності від Ваших уподобань.

Кому протипоказаний HIIT?

HIIT протипоказаний для фізично непідготовлених людей і людей зі значним надмірною вагою. Їм слід почати з регулярних фізичних навантажень, які підготують їх до високоінтенсивних тренувань.
Також HIIT протипоказаний людям з хворобами опорно-рухового апарату і серцево-судинної системи.

Інтервальне тренування високої інтенсивності в Дніпрі

Скоро весна, і всі традиційно починають готуватися до пляжного сезону. Мабуть, я зміг в цій статті переконати Вас, що HIIT – найшвидший і ефективний шлях для отримання бажаного результату.

Інформації на просторах інтернету дуже багато, але розібратися в ній допоможе кваліфікований тренер, хоча б на перших порах.

У нашому клубі HIIT представлений, як в персональному режимі, так і в груповому форматі.

Наступного разу ми з вами розберемо кілька прикладів такого тренування.

Чекаємо Вас в нашому клубі.

Стаття підготовлена майстром спорту, викладач навчальних програм фахівців фітнес-індустрії, персональним тренером, інструктором тренажерного залу Сергієм Колосовським