Сайкл. Цікаве кардіо

Сycle – це тренування, які допомагають скинути вагу, зміцнюють суглоби, м’язи, позитивно впливають на роботу серця та стан судин. Основний упор під час тренувань робиться на нижню частину тіла. Тому ви зможете пропрацювати сідниці, внутрішню частину стегна і позбавитися целюліту.

Сycle. Переваги тренування

  • глибоке опрацювання всіх груп м’язів;
  • підтягування обвислих частин тіла, приведення організму до тонусу;
  • зміцнення м’яза серця;
  • максимально швидке спалювання калорій;
  • вироблення ендорфінів, які піднімають настрій та дозволяють відчути себе щасливим та радісним; поліпшення та нормалізація кровообігу, насичення клітин киснем;
  • ефективне зростання м’язів.

Етапи тренування СYCLE

Розминка – перед тим, як сісти на Сycle-тренажер, слід підготувати м’язи, розігріти їх, щоб ви не отримали травми зі збільшенням навантажень. Виконайте пробіжку, зробіть кілька вправ на розтягнення м’язів. Особливу увагу приділіть опрацюванню ніг, тому що на них йтиме основна частина навантаження.

Основне тренування – зазвичай воно йде приблизно 50 хвилин. Ви зміните кілька позицій сидіння на велотренажері – сидячи, стоячи, з нахилом уперед. Під час занять ви будете змінювати рівень опору, швидкість обертання педалей, відхилятися чи нахилятися, посилювати чи послаблювати загальне навантаження. У стоячому положенні працюють усі м’язи тіла, а не лише нижніх кінцівок.

Відновлення – завершальний етап зазвичай відбувається на велотренажері. Тренер поступово знижує навантаження, поки пульс у тих, хто займається, не відновиться. 

Щоб правильно підібрати навантаження, рекомендується займатися тренером. Спеціаліст підбере вправи під ваш організм, простежить за правильністю виконання, дасть кілька корисних порад. А групові тренування загалом надихнуть на великі звершення, посилять спортивний дух та не дозволять «зійти з дистанції» завчасно.

Хочете оцінити комфорт та переваги Jaipur Wellspace – сучасний фітнес центр у Дніпрі? Пропонуємо Вам записатися на гостьовий візит чи пробне тренування. Чекаємо на Вас!

Сайкл. Цікаве кардіо