Реабілітація фізична і спортивна

Реабілітація фізична і спортивна – напрямки роботи велнес-центру «Jaipur – Wellspace», які ми започаткували ще в момент відкриття нашого клубу. Ми допомагали клієнтам відновитися після травм, аварії, тощо.

З осені 2014 року – реабілітація набула іншого змісту. В нашому клубі з’явилися перші військові, які постраждали внаслідок бойових дій. На добровільних засадах ми здійснювали реабілітаційну програму допомоги українським військовослужбовцям. Метою реабілітації було  відновлення працездатності та покращення якості життя учасників бойових дій.

За минулі 8 років співробітники центру надали допомогу десяткам наших захисників. Також ми набули цінного досвіду у реабілітації після наслідків:

  • вогнепальних (кульових та осколкових) поранень з наступними порушеннями функції опорно-рухової системи (крім поранень голови та спинного мозку!) – контрактур, м’язових дисфункцій;
  • проведених хірургічних втручань – відновлення рухової активності, силових та тонічних кондицій опорно-рухового апарату;
  • контузій легкої та середньої тяжкості;
  • наслідки фізичних навантажень: компресії хребта та суглобів, діафрагмальні блоки, дистрес-синдром (психо-фізичне виснаження).

Для досягнення поставленої мети нашими співробітниками використовуються:

  • методики лікувального ручного та рефлексотерапевтичного масажу;
  • гідромасаж (є велика гідромасажна ванна);
  • ЛФК (індивідуальні заняття зі спеціалістом, тренування у тренажерному залі, тренування зі спец. обладнанням);
  • різноманітні консультації з питань фізичного та психічного здоров’я зі спеціалістами нашого центру та профільними спеціалістами нашого міста.
Реабілітація фізична і спортивна

Нижче наведено кілька прикладів нашої роботи:

Боєць М. надійшов із висновком «Множинні осколкові поранення нижніх кінцівок. Порушення опори та руху ніг. Контузія середньої тяжкості».

У шпиталі проведено часткове вилучення елементів ураження. Після операції відзначалися судинні ускладнення (виражені набряки ніг), відновлення функції руху було сповільнене. Після проведеного курсу реабілітації: больовий синдром практично не турбує, розпочав активні фізичні навантаження у тренажерному залі; пізніше успішно пройшов курси «солдата-рятувальника». На даний момент продовжує службу у своєму підрозділі.

Боєць В. надійшов із висновком «Вогнепальний перелом ліктьової та променевої кісток з їхньою фрагментацією (прооперований – металоостеосинтез)». На первинному огляді: функція лівої руки недостатня для самообслуговування (парез та анестезія 4-5 пальців кисті, їх згинальна контрактура). У процесі реабілітації: контрактура ліквідована, зростає сила м’язів лівого передпліччя та кисті (почав виконувати підтягування на перекладині). Реабілітаційний курс продовжує.

Ми запрошуємо тих, хто потребує такої допомоги до нас на консультацію. Звертаємо вашу увагу, що відновлення військових проводиться бескоштовно, на волонтерських засадах.

Реабілітація в Дніпрі – це спосіб відновити функції організму, позбутися больового синдрому і покращити якість свого життя і своїх близьких. І чим раніше вона розпочинається – тим швидше можна отримати результат. До того ж сам шлях реабілітації трохи простіший. Ви не сам на сам зі своєю проблемою – наслідки травм наразі успішно лікуються. Розпочни шлях більш повноцінного життя з простором здоров’я «Jaipur – Wellspace», що у центрі Дніпра.