Якими бувають травми?

Існує кілька причин отримання травми. Це і порушення техніки безпеки, помилки при виконанні вправ, незвичні умови або обладнання.

Крім того перенесені захворювання, а також нещасні випадки і аварії можуть стати причиною порушення функцій організму. Спортивні травми ділять на основні типи:

Гострі або несподівані. Вони виникають раптово через зовнішнього впливу (зіткнення, удари, падіння) або внутрішніх пошкоджень. До них відносять забиті місця, переломи, вивихи, розтягнення зв’язок і м’язів.

Перенапруження. Періодичну напруга, особливо надмірне, має накопичувальний ефект і здатне приводити до пошкоджень м’язів, хрящів, сухожиль, суглобової сумки, і кісток в різних комбінаціях. В результаті порушується м’язова активність, виникає перевтома, деформації та викривлення.

Рецидиви після лікування. Неповна реабілітація, відновлення навантажень до закінчення лікування призводять до повторного травмування і здатні викликати хронічні захворювання. Навантаження при неповному відновленні можуть стати причиною пошкодження зв’язок, розриву м’язів, неправильного зрощення кісток.

Професійна консультація спортивного лікаря, реабілітолога допоможе виявити проблему, визначити її причини і позначити способи її вирішення. Прийом ведуть грамотні фахівці, що мають багаторічну практику і успіхи у відновленні пацієнтів з різними, в тому числі і складними травмами.

Як проходить відновлення?

Для повного одужання і повернення всіх функцій організму необхідна повноцінна реабілітація. Без неї найякісніше лікування може виявитися неефективним, а відновлення неповним. Повноцінна реабілітація включає три етапи:

Пошкоджена ділянка обездвиживают, застосовують спеціальну легку гімнастику, яка запобігає застійні явища.
Застосовують сучасні методики відновлення. Навантаження поступово збільшують, розробляючи пошкоджену частину організму.
Досягнутий результат закріплюють. Проводять регулярні заняття вдома або в спортивному клубі.

Після консультації з лікарем для кожного пацієнта визначається комплекс заходів, необхідних в даному випадку. У програму може входити: лікувальна фізкультура, йога, тренажерний зал; різні види масажу; мануальна терапія і кінезіотерапія; консультація дієтолога; рефлексотерапія; психотерапія.

Після закінчення відновлювальних процедур доктор рекомендує заходи для закріплення досягнутого результату. Це і вправи для щоденної гімнастики, і підбір тренувань в спортивному клубі і басейні.

ЩО ТАКЕ Реабілітація?

Реабілітація після пошкоджень. Займаючись спортом, ведучи активний спосіб життя, і спортсмени-професіонали, і любителі, можуть отримати травму. Привід це відмовлятися від фізичних навантажень? Ні! Адже грамотно проведена реабілітація дозволяє відновлювати здоров’я і відновлювати заняття. Важливо звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця, який має знання про специфіку спортивних травм і досвід відновлення спортсменів.

Спортивно-оздоровчий центр Jaipur Wellspace застосовує комплексний підхід до реабілітації після ушкоджень і захворювань. Спортивні доктора і реабілітологи мають високий рівень підготовки, використовують досвід європейських клінік, а також застосовують власні розробки. Застосування даної методики дозволяє ефективно вирішувати проблеми реабілітації і повертати пацієнтів до звичного способу життя.

Які проблеми вирішує реабілітація?

Відновлення організму і його функцій необхідно:

Для усунення наслідків пошкоджень: переломів, вивихів, розтягнень, розривів зв’язок;

Після оперативних втручань: меніски, зв’язки, хрящі, суглоби і хребет можуть зажадати хірургічного лікування; такі операції є досить складними і після них необхідно якісне відновлення;

При комплексному лікуванні захворювань опорно-рухового системи: порушення постави, артрити, артрози, грижі міжхребцевих дисків;

При лікуванні хронічних захворювань: бронхіти, астма, артеріальна гіпертензія, вегето-судинна дистонія, зайва вага, головні болі, неврози, депресія та інші.

Відновлення після інсульту

Варто зупинитися на такій актуальній проблемі як відновлення після інсульту. На жаль, інсульт відноситься до захворювань, які останнім зустрічаються у все більш молодих пацієнтів. Наслідками стають рухові і мовні порушення, а також пов’язані з ними емоційні розлади. Слід знати, що при своєчасній та якісній реабілітації багато з них в різній мірі оборотні.

Заходи, розпочаті в перші три місяці після інсульту, здатні повернути велику частину втрачених функцій. У центрі Jaipur Wellspace існує можливість лікарсько-масажною реабілітації після інсульту. Підбір оздоровчих методик, застосування певних видів масажу, фізіотерапії дає позитивний результат і повертає пацієнтів до активного життя.

Ефект відновлювальних заходів залежить від професіоналізму реабілітолога, який побудує програму відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Не менш важливою умовою є дотримання всіх рекомендацій: регулярні заняття, планові огляди, зміна ваги навантажень тільки за погодженням з лікарем.

У кожному разі реабілітація може займати різний період часу. На тривалість впливає тип і тяжкість травми або захворювання, при цьому враховуються особливості пацієнта, його вік, фізична підготовка, наявність хронічних захворювань.

Особливості Реабілітації

01 Застосовуючи різні методики, ми піклуємося і про фізичне оздоровлення пацієнтів, і про їх психо-емоційному стані.

02 Заняття проходять в комфортних умовах, в зручний час і під наглядом тренерів
і лікарів.

03 Ви можете отримати консультацію спортивного лікаря і реабілітолога, який розробить програму відновлення з урахуванням вашого здоров'я і побажань.

Особливості Реабілітації

  1. 01 Застосовуючи різні методики, ми піклуємося і про фізичне оздоровлення пацієнтів, і про їх психо-емоційному стані.
  2. 02 Заняття проходять в комфортних умовах, в зручний час і під наглядом тренерів і лікарів.
  3. 03 Ви можете отримати консультацію спортивного лікаря і реабілітолога, який розробить програму відновлення з урахуванням вашого здоров'я і побажань.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!