Йога. На що звертаємо увагу при виборі занять з йоги та наставника?

Йога – потужна та ефективна практика, яка допомагає знайти баланс тіла та досягти гармонії з внутрішнім світом. Пропозицій з групових занять йогою дуже багато, але чому ж ви маєте вибрати фітнес клуб Jaipur Wellspace у Дніпрі? Насамперед, тому що кожен тренер йоги у центрі – професійний майстер, який регулярно проходить навчання та ніколи не зупиняється на досягнутому. Заняття йогою у центрі проходять для новачків та професіоналів, ви можете обрати оптимальне рішення для себе.

Йога для вас

Якщо ви тільки вперше знайомитеся з йогою і дуже хочете заглибитись у цю практику, відвідайте заняття різних напрямків. У Джайпурі працюють професіонали, які детально розкажуть про походження кожного напряму цієї практики, так ви зможете вибрати підходящі заняття для себе.

Заняття за комфортним розкладом

На заняття ви повинні приходити з бажанням провести час із користю для себе. Для цього оберіть максимально зручний графік. Ви можете займатися разово, ціна одного заняття 250 грн., придбати абонемент на 4 заняття за 800 грн., на 8 занять за 1100 грн. Дуже зручно, що є безлімітний абонемент за 2300 грн на місяць.

Для особистого комфорту поговоріть з інструкторами різних напрямків. На заняттях дуже важливий особистий комфорт, тоді ви зможете зануритись у роботу та відчувати себе комфортно, безпечно.

Види йоги у Jaipur Wellspace

Для багатьох йога Дніпро у Джайпур центрі стає справжнім відкриттям, адже у кожному напрямі працює професійний інструктор, а простір навколо створено так, щоб ви максимально розслаблялися. Тренування проходять у просторих та світлих залах з достатньою кількістю повітря.

  • Кундаліні йога для початківців допоможе новачкам сконцентрувати свою увагу всередині себе та розкрити свій творчий потенціал. Ця практика відрізняється тим, що практично кожне заняття включає інтенсивні вправи, які потрібно виконувати спокійно і навіть з повагою. Так ви навчитеся ставитися до свого тіла, як до справжнього храму. Фізичне навантаження тут гармонійно поєднюється з духовною практикою, тому для новачків кундаліні йога Дніпро у Джайпур – справжня знахідка.
  • Хатха йога. Силовий вид йоги, що допомагає розвивати фізичну витривалість та розумову силу під час тренування. Вона також містить елементи практики йога 23, вони допомагають отримати максимальний інформаційний ефект і запустити розкриття внутрішніх ресурсів людини. Хатха йога Дніпро, яку в Джайпур ведуть найкращі інструктори, допомагає досягти максимального розслаблення.
  • Мета Хатха-йога для професіоналів та любителів. Практика допомагає досягти рівноваги внутрішньої та зовнішньої енергій. Тільки такий баланс допоможе підтримувати здоров’я та відчувати гармонію із собою та світом.

Вимушена ізоляція, карантин дали можливість проводити тренування в онлайн форматі, але це не зможе повноцінно замінити атмосферу в групі на тренуванні. Ви отримуєте потужний заряд від інструктора. Jaipur Wellspace – простір гармонії та духовної, фізичної сили, де ви обов’язково знайдете заняття до душі.