Майже 9 місяців повномасштабної війни. Які вони були для мене та нашого Клубу?

Клуб перетворився на хаб для переселенців. Декілька місяців надавали тимчасовий прихисток дітям з батьками, бабусям та дідусям, кішкам, собакам, хом‘ячкам, шиншилам та ще багатьом …найстаршим людям 90+. Люди,які втікли прямо після роботи, не встигши навіть переодягнутися та лише підхопити дитину. Волонтери,які прямували на Схід.

Нагодувати, забезпечити місцем для відпочинку, прибрати, вислухати сотні особистих історій та пропустити їх через серце, створити атмосферу, яка дозволить людям хоч трошки розслабитися та посміхнутися! Ми робили те, що всі навкруги. Але я пишаюся нашими хлопцями та дівчатами,які стали частинкою нашої Боротьби!
Наш реабілітолог Антон з перших днів долучився до територіальної оборони в якості війскового медика і рятує поранених на полі бою. Доктор Молотков, який має досвід реабілітації поранених різної ступені важкості, продовжує це робити. Ми запрошуємо наших захисників на безкоштовну реабілітацію. Для учасників бойових дій діє знижка 50%.
Особисто я опікуюся пораненими разом з моєю «бойовою подругою» з позивним «Петрівна», з якою ми знайомі ще з 2014 року. Головний мій висновок – наші Воїни найкращі! Спілкування з ними надихає та не дозволяє зневіритися та опустити руки!
Наші любимі клієнти, члени нашої спортивної родини,майже в перші тиждні від початку цих подій забажали продовжувати тренування! На власному досвіду я переконалася, що фізичні вправи дійсно поліпшують емоційний стан та додають сил дkя протистояння рашистьський навалі на всіх рівнях!
Зайняття з йоги у нас проходять, не залежачи від погодних та інших умов. Взагалі то пощастило, що запроектували та побудували надійне та безпечне підвальне приміщення, в якому можна продовжити зайняття під час «тривоги».
Наш Клуб як маленька спільнота колектива та клієнтів – це ще одна одиниця в боротьбі за нашу Волю! Пишаюся всіма! Запрошую приєднатися до нашої родини:
⁃ Поранених -на реабілітацію та відновлення фізичної форми (безкоштовно)
⁃ Військових – для тренувань (знижка 50%)
⁃ Мешканців міста – на тренування в колі однодумців.

Разом до Перемоги!