Кундаліні Йога – тренування для зв‘язку з покликом своєї души

Ми живимо в період переходу від Епохи Риб до Епохи Водолія. Переходи такого масштабу завжди причиняють кризу та хаос, але також надають багато  чудових можливостей. Епоха Водолія пропонує нам вибір між хаотичною революцією та мирною трансформацією. Якщо ми візьмемо на себе відповідальність за еволюційний розвиток, то кожна людина буде мати можливість:

  • отримати контакт зі своєю душею та почати довіряти собі;
  • жити у гармонії з собою, іншими та з Планетою;
  • відчути єдність з усім живим;
  • встановити безпосередні стосунки з Нескінченністю;
  • відчувати радість, впевненість та цілісність.

Для досягнення всіх цих цілей нам необхідно переключити свою увагу від зовнішнього до внутрішнього. Щоб не заблукати на життєвому шляху, нам потрібно орієнтуватися на внутрішній навігатор, яким є довіра до себе.

Самовдосконалення вимагає пересування за кордони особистості до справжності душі та пробудження нашого медитативного розуму, щоб отримувати внутрішні вказівки та рухатися шляхом своєї душі.

Перехід між епохами супроводжується духовною революцією. Духовність більше не є привілеєм еліт, вона доступна кожному. Зараз ми не повинні бігти від фізичної  реальності, а навпаки – вміти свідомо підтримувати себе в середовищі міста, щоб нам було комфортно.

Цей великий перехід супроводжується викликами та жертвами. Суспільний порядок повністю зміниться. Найбільші проблеми прийдуть зсередини нас. Розум та психіка знаходяться під  величезним інформаційним тиском. Це може привести до ментальних та психічних розладів. Йогі Бхаджан описує це як «холодну» депресію.

Одним з викликів стає відмова від спирання на свої 5 органів відчуттів, замість цього – розвиток своєї інтуїції. Це перебудова всієї сенсорної системи.

Практики Кундаліні Йоги дають можливість адаптуватися до викликів перехідного періоду, налаштувати роботу всіх органів та систем, роботу психіки на сучасні вібрації.

Кундаліні Йога (Дніпро) навчає як залишатися заземленим і як інтегрувати духовні енергії в тіло, дає розуміння як використовувати звільнені в тілі енергії. Кундаліні Йога дає нам можливість бути адаптованими до революційних змін в навколишньому середовищі та бути максимально ефективними в реалізації свого призначення завдяки сталому зв‘язку з покликом своєї души.

Запрошуємо Вас у Wellspace Jaipur на ренування з Кундаліні Йоги.