Сергій Колосовський. Як правильно поєднувати кардіо та силові тренування?

Поєднання кардіо та силової тренувань є найбільш ефективним способом спалювання зайвого жиру та збільшення м’язової маси. Однак неправильне використання кардіонавантаження призведе до протилежного результату.

Найпоширенішою помилкою є кардіотренування безпосередньо перед силовою!

В цьому випадку Ви будете стомлені, і в результаті силові показники, швидше за все, постраждають, а ефективність силового тренування знизиться. Якщо Ви хочете поєднувати кардіо і силове навантаження в одному тренуванні, тоді виконайте кардіо після силового навантаження. В такому випадку перехід організму до спалювання жирів настане швидше.

Ідеальним варіантом є проведення кардіо і силовий тренувань в різні дні. Надмірне захоплення кардіо призводить до підвищення рівня кортизолу, який перешкоджає розщепленню жирів і негативно позначиться на зростанні м’язової маси.

Частота тренувань залежить від швидкості відновлення організму. Тому повноцінний відпочинок – це невід’ємна складова тренувального прогресу!

Ну і, звичайно ж, правильне збалансоване харчування! Але це не тема сьогоднішньої розмови.

Для того, щоб уникнути помилок і тренуватися максимально ефективно, скористайтеся послугами кваліфікованого персонального тренера. Навряд чи у Вас знайдеться час для самостійного вивчення анатомії, фізіології, біохімії та інших предметів, які вивчає тренер в інституті.

Ваш персональний тренер Сергій Колосовський