Кардіотренування. Що це?

Кардіотренування – це аеробне навантаження, при якому серце та легені працюють у посиленому режимі. У процесі занять збільшується частота пульсу, а кров активно надходить кисень, рахунок чого посилюється метаболізм і відбувається інтенсивне спалювання жирової маси.

Що входить у програму тренування на кардіо? 

  • тренування на силу; 
  • тренування на витривалість; 
  • тренування на швидкість;
  • тренування на спритність.

Ми запрошуємо всіх бажаючих на кардіотренування у Дніпрі. У вашому розпорядженні комфортні зони для занять, сучасні кардіотренажери, все необхідне обладнання та професійний тренерський склад.

Силові тренування. В чому суть?

Силові тренування – це вправи з використанням власної ваги (підтягування, віджимання) та обтяжень (гантелі, штанги). Мета таких занять полягає в нарощуванні м’язової маси та сили, загальному зміцненні організму. На відміну від аеробіки, при силових навантаженнях споживання енергії здійснюється без кисню рахунок м’язового глікогену. Це дозволяє «накачати» м’язи, зробивши тіло рельєфним.

Силові вправи дозволяють опрацювати певні групи м’язів та скоригувати фігуру за власним бажанням. Підходять вправи з вагами для різних цілей: розвитку сили, зниження відсотка жиру в організмі, бодібілдингу. Силовий тренінг приносить користь як формуванню естетики тіла, а й здоров’ю загалом.

Регулярні заняття з вагами покращують функціонування всіх систем організму, прискорюють обмін речовин, підвищують витривалість та силові показники людини. Благотворно впливають силові тренування на серцево-судинну систему, нормалізують артеріальний тиск, сприяють зниження холестерину.

Тренування на розтяг м’язів. Навіщо вони?

Стретчинг – це один із напрямків фітнесу, який допоможе підтримувати тіло в тонусі, але й втрачати зайві сантиметри, а головне – кілограми. Цей різновид спорту спрямований на розтяжку всіх груп м’язів. Розтяжка допоможе не просто стати пластичнішою, а й привести м’язи до необхідного тонусу. Людина залишатиметься гнучкою, пластичною, красивою і граціозною, що, безсумнівно, додасть впевненості в собі.

Цілий комплекс вправ, який має бути виконаний виключно під керівництвом кваліфікованого тренера. Популярність фітнес-стретчингу обумовлена його здатністю до підтримки м’язів у тонусі і, як наслідок, зміцненню здоров’я.

Регулярна розтяжка у залі у Дніпрі допоможе прибрати зайву вагу, сприяє вираженому рельєфу та підтягує лінію стегон. Вправи на гнучкість здатні підвищити загальний тонус організму, нормалізуючи стан нервової системи, а також є відмінною профілактикою для серцево-судинної системи.

Запрошуємо Вас до Wellspace Jaipurфітнес центр у центрі Дніпрі.