Групові тренування. Як вибрати та на що звернути увагу?

Wellspace Jaipur – це сучасний фітнес центр у Дніпрі, у якому Ви знайдете великий вибір ефективних групових програм тренувань. Вони розроблені таким чином, що підійдуть як новачкам, так і професіоналам. Усі групові заняття ведуть професійні тренери.Про те, як вибрати відповідне заняття, поговоримо у цій статті.Перший і найважливіший крок – це визначення мети: схуднути, надати тонусу м’язам або розбавити активністю сидячий спосіб життя. Залежно від цього виділимо 3 види тренувань

Силові тренування

Спрямовані на зміцнення м’язів та розвиток сили, допомагають підтягнути проблемні зони та надати тілу рельєфності. Основні програми цього формату, на які варто звернути увагу новачкові: Upper Body, Pump, TRX-тренування. 

Аеробні тренування

Орієнтовані на жироспалювання та розвиток серцевого м’яза. Заняття проходять без зупинок, за підтримки пульсу однією частоті. За одне тренування спалюється до 500 ккал. Початківцям підійде класична аеробіка початкового рівня, програми step-aerobic та cycling.

Step-aerobic – високоінтенсивна аеробіка з кроком на степ-платформу.

Cycling (Spinning) – ударне кардіо тренування на вело-тренажерах.

Низькоударні тренування

Для любителів спокійнішого темпу існують низькоударний тренінг, в якому немає таких інтенсивних навантажень. Цей вид занять підходить практично всім, але є найменш ефективним для жироспалювання. Сюди відносяться всілякі види йоги, пілатес та розтяжка.

Ідеальна програма повинна містити 2 силових, 1 аеробую та 1 низькоударне тренування на тиждень, а також поєднуватися зі здоровим та збалансованим харчуванням.

Отже, якщо основна мета – схуднення, то краще вибрати аеробні навантаження, де пульс підтримується на оптимальному для жироспалювання рівні. На силовий тренінг варто звертати увагу, якщо хочеться підтягнути проблемні зони та надати тілу рельєфності. А низькоударний тренінг для більшої ефективності варто поєднувати з іншими програмами.

Крім того, у нашому клубі є й танцювальні програми, під час яких Ви можете добре потренуватися, а також підняти собі настрій и приємно провести час.

Користь групових тренувань

  • Відчуття часу. Займаючись групою, прискорюється хід часу. Складається враження, що тренінг відбувається швидше.
  • Висока ефективність. Продумані тренувальні плани виключають «сачкування». Проведення групових тренувань передбачає паузи на відпочинок у межах встановлених нормативів.
  • Правильна техніка. Досвідчені інструктори у разі потреби допоможуть і пояснять, як правильно виконувати вправи.
  • Нові знайомства. У процесі тренувальних сесій можна познайомитися з цікавими особистостями і розширити коло спілкування.
  • Здорова конкуренція. Працюючи у групі, спортсмени орієнтуються на лідерів і виконують вправи ще старанніше, що забезпечує вражаючий результат.
  • Дисциплінованість та контроль. За роботою стежать тренери, які не дадуть можливості розслабитися та зневажливо поставитися до поставлених завдань.

Чекаємо саме на Вас!