Ганна Зерова. Час вирушити на танці

Танець живота – один із найсексуальніших і чуттєвих танців. Без сумніву – це чудова заміна повноцінного тренування у залі. Насправді під час танцю живота працюють багато груп м’язів, і це дуже ефективний спосіб покращити фігуру або для того, щоб залишатися у чудовій формі тривалий час. Ще один дуже приємний бонус – ви швидко схуднете, не виснажуючи себе нудними тренуваннями, завдяки динамічності та різноманітності елементів, саме у східних танцях, які сприяють жироспаленню.

При цьому покращуватиметься не лише ваш фізичний стан, а й настрій, впевненість у собі, граціозність, жіночність. Для тих, хто має захворювання, пов’язані з серцем, танці – хороший спосіб фізичного навантаження без перенапруги. Крім того, танці допомагають тренувати витривалість та стійкість. Запам’ятовування послідовності рухів – чудове тренування пам’яті. Дослідження одинадцяти видів фізичного навантаження на згадку показали – найкращі результати саме у хореографічного мистецтва. А тепер докладніше.

При регулярних заняттях танцями нормалізує свою роботу лімфатична система, а це – позбавлення від набряків і целюліту. Результат не змусить себе довго чекати: шкіра підтягнеться, м’язи прийдуть у тонус, а силует – стане чіткішим і, безумовно, жіночнішим.

Звісно, ​​найбільша робота приходиться на м’язи преса. Особливо активно працюють косі м’язи, до яких буває складно дістатися навіть за умов спортзалу. Крім того, зміцнюються м’язи плечового пояса, спини, формуються гарні стегна, йдуть зайві сантиметри з талії. Вважається, що танець живота сприятливо впливає на жіночу статеву систему, а також нормалізує обмін речовин. Кругові рухи і тряска живота під час східного танцю мають масажну дію на малий таз та внутрішні органи, завдяки чому відбувається профілактика застійних явищ, розтягнення спайок, поліпшення функцій кишечника та кровообігу.

Ось ще кілька приємних «бонусів» від східних танців:

  • ви тренуєтеся і худнете у приємній компанії;
  • багато танцювальних вправ змушують працювати ті м’язи, які складно «зачепити» навіть у тренажерному залі;
  • ви тренуєтеся лише з власною вагою;
  • покращує координацію.

Я рекомендую займатися танцем живота всім жінкам, незалежно від віку та статури. Займайтеся танцем живота, не оглядаючись на те, скільки вам років. Неважливо, якою Ви комплекції і наскільки ваше тіло гнучке. Почавши освоювати східний танець, Ви швидко опануєте своє тіло, яке з радістю відгукнеться. Під час танців можна виплеснути емоції, позбутися затискачів та блоків у тілі та відчути себе королевою.

Стаття підготовлена тренером-хореографом bellу-dance Ганною Зєровою