Чим корисна йога?

Wellspace Jaipur – це сучасний фітнес центр у Дніпрі, в якому Ви можете не тільки підкачати м’язи або сісти на шпагат, а отримати спокій, умиротворення, прагнення гармонії, миру, самопізнання. Все це можливо завдяки такому тренуванню, як йога.

Йога вважається насамперед духовною практикою, але також корисна як фізична активність. Вона допомагає тримати в тонусі розум і тіло, підвищує витривалість, несе величезну користь імунітету. Деякі лікарі навіть використовують йогу у своїй практиці, щоб позбавляти пацієнтів різних хвороб. Отже, чому варто звернути увагу на йогу?

Йога (Дніпро, центр). У чому користь?

Завдяки йозі тіло починає краще функціонувати. Людина стає витривалішою, зміцнюються м’язи. Гнучкість, рухливість – це приємні бонуси, які дає ця фізична активність. Фігура стає красивішою: вирівнюється спина, руки набувають гарної форми. Йога допомагає зміцнити м’язи верхньої частини спини та черевного преса. Також відбувається витягування хребта та корекція його правильного розташування, формується постава.

Список, для чого корисна йога, великий. Завдяки такій фізичній активності багато проблем зі здоров’ям відходять на другий план:

  • зникають болі у спині;
  • сон стає міцнішим;
  • рідше турбує головний біль;
  • перестають постійно мерзнути ноги (поліпшується кровообіг);
  • профілактика захворювань серцево-судинної системи та ін.

Завдяки медитації та йозі людині стає легше концентруватися на певних завданнях. Дослідження доводять, що люди, які займаються йогою, у літньому віці рідше стикаються з проблемами пам’яті. Крім того, підвищується енергійність та самооцінка.

І ще люди, які займаються йогою, уважно стежать за своїм раціоном харчування. Вони підбирають страви більш свідомо. Секрет – у кращому відчутті свого тіла та контролі емоцій. Вони перестають заїдати стрес і уважніше ставляться до споживання.

Wellspace Jaipur – центр йоги у Дніпрі

Ми не нав’язуємо учням філософію і багато хто дійсно приходить до нас, як до терапевтів і тренерів – просто поправити здоров’я або покращити фізичну форму. Однак, як показує наш викладацький досвід, більшість після позбавлення тілесних недуг починають бачити в йозі щось більше, ніж фізкультуру, і відчувати ефект від занять у всіх сферах життя.

Ми викладаємо йогу у всіх її аспектах – як фізичну, ментальну та духовну дисципліну. Мета нашої діяльності – всебічний розвиток людини на всіх рівнях, «зцілення» – набуття цілісності, коли всі частини людської істоти об’єднані навколо єдиного центру та діють у співдружності.