Здорове тіло – відновлюємо фізичне в ментальне здоров’я

У чому полягає здоров’я тіла? Це легкість руху та спритність, відсутність фізичних обмежень та болів у суглобах, розуміння потреб тіла, привабливий зовнішній вигляд, впевненість у собі! У вас гарне самопочуття, позитивний настрій, працездатність та великі цілі! Як досягти такого результату? Для цього достатньо регулярно відвідувати тренування Здорове тіло у JAIPUR – WELLSPACE.

Тренування Здорове тіло. Що це?

Здорове тіло – це фітнес, який допомагає зміцнити загальний стан здоров’я, вирівняти поставу, створити гарну фігуру, спалювати жир та опрацьовувати групи м’язів, які практично не задіяні у звичайному житті. Програма розроблена на базі пілатесу та включає принципи та елементи таких напрямків як каланетика, йога, стретчинг. Це спокійний вид фітнесу, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновага, зміцнення великих та дрібних м’язів, розтяжка, гнучкість.

На що спрямоване тренування?

  • тренування балансу – координаційні вправи продовжують життя мінімум на 10 років. Вони розвивають мозок, вестибулярний апарат, нервову систему, відповідальні за рівновагу, правильні рефлекторні руху, загалом відчуття тіла у просторі та її переміщення, швидкість реакції, і навіть пізнавальні здібності мозку;
  • розвиток гнучкості – м’язи та сухожилля з кожним роком втрачають пружність та еластичність, що призводить до травм. Після 40 років скутість тіла посилюється, а ризик отримання травм зростає. Людина змінюється хода, постава. Більше того: затиснені м’язи та сухожилля дуже тендітні. Один ривок і вони рвуться. Для збереження еластичності тканин дуже важливо регулярно виконувати вправи на розтяжку на всі групи м’язів: плечовий пояс, шию, спину, кульшові суглоби, ноги, гомілковостопні суглоби. Розтяжка прискорює роботу м’язів, оскільки тренують рефлекс на розтяг, зменшує ризик отримання травм, знімає біль у м’язах та суглобах, запобігає розвитку захворювань опорно-рухового апарату;
  • зміцнення кісток – кістка є активним органом, який протягом усього життя постійно змінюється. Кістки гояться без шрамів і вміють змінювати форму залежно від навантаження, якому піддаються. Коли навантаження на кістки сильне, вони зміцнюються. А коли серйозного навантаження немає, слабшають. Але з віком кістки втрачають міцність, стають крихкими, часто ламаються, якщо їх не зміцнювати;
  • позитивний ефект на психіку – розвиток впевненості та стійкості до стресів досягається шляхом гармонізації душевних та фізичних сил. Під час заняття ви не просто виконуєте вправи, а концентруєтеся на процесах, що відбуваються в організмі, зосереджуєтеся на своїх відчуттях та вчитеся керувати своєю внутрішньою енергією. Здатність контролювати і рухи, і емоції зробить ваше тіло розумним та здоровим. 

У заняттях спортом важливо отримувати оптимальне навантаження, яке приноситиме користь і задоволення, а не додаткове виснаження організму. Тренуйтеся не більше 3 разів на тиждень по 1 годині.

Тренування Здорове тіло у Дніпрі (центр)Здорове тіло – тренування у Дніпрі, під час якого Ви навчитеся чути власне тіло, яке слухняно відгукнеться і подарує вам почуття свободи і стан легкості. Чекаємо на Вас у JAIPUR – WELLSPACE.