Здорове тіло. Тренування тіла та мозку

Ви любите себе і шукайте чітку структуру роботи з тілом та душею? Вам потрібно відновитись після народження малюка? У Вас сидяча робота? Вам важливо виглядати доглянутою та підтягнутою? У Вас троє дітей і Ви хочете залишатися привабливою мамою? Тренування Здорове тіло – спеціально для Вас.

Здорове тіло. У чому полягає суть тренування?

Здорове тіло – це фітнес, який допомагає зміцнити загальний стан здоров’я, вирівняти поставу, створити гарну фігуру, спалювати жир та опрацьовувати групи м’язів, які практично не задіяні у звичайному житті. Програма розроблена на базі пілатесу та включає принципи та елементи таких напрямків як каланетика, йога, стрейчінг. Це спокійний вид фітнесу, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновага, зміцнення великих та дрібних м’язів, розтяжка, гнучкість.

«Здорове тіло» у клубі Jaipur Wellspace – це чудовий спосіб збалансувати емоційний та фізичний стан, досягти душевної гармонії та зміцнити здоров’я.

Особливості тренування

  • досягнення балансу емоційного та фізичного стану;
  • зміцнення м’язового тонусу, поліпшення гнучкості, корекція об’ємів, розтяжка та релаксація – все це досягається синтезом кількох видів фітнесу та медитативних практик;
  • розвиток впевненості та стійкості до стресів, гармонізація душевних та фізичних сил;
  • це спокійний вид фітнес, який приділяє багато уваги таким моментам як баланс, рівновага, зміцнення великих та дрібних м’язів, розтяжка, гнучкість;
  • допомагає подолати проблему перевтоми, емоційного вигорання

Здатність контролювати і рухи, і емоції зробить ваше тіло розумним та здоровим. Ви навчитеся чути власне тіло, яке слухняно відгукнеться і подарує вам почуття свободи і стан легкості. 

Запрошуємо Вас до Wellspace Jaipurфітнес центр у центрі Дніпрі.