Банний комплекс/Аквазона

Записатися на тренування

Особливістю лазні є висока вологість повітря, насиченого парою. Температура може досягати 90 градусів, при цьому відвідування парної надає дію на весь організм. Посилюється кровообіг, відкриваються пори і виводяться токсини, що сприяє омолодженню шкіри.

При відвідуванні лазні температура піднімається поступово і зростає навантаження. Це тренує серцево-судинну систему, витривалість, здатність чинити опір до простудних захворювань і стресів.

У парній слід надягати головний убір, паритися 10-15 хвилин, після чого обполіскувати холодною водою. Таке чергування тренує витривалість, покращує роботу всіх органів і робить позитивний вплив на нервову систему. Ширяння в лазні дає заряд бадьорості і енергії, прекрасно впливає на настрій і загальне самопочуття.

Аквазона, парна і фінська сауна

Зняти напругу після фізичних навантажень, привести в порядок тіло і думки ви зможете найбільш підходящим для вас чином.

Парна – традиційний для слов’янської культури спосіб відновлення здоров’я, чия ефективність підтверджена сучасними науковими дослідженнями. Відвідування лазні благотворно впливає на обмінні процеси, імунітет, опорно-руховий апарат, кровоносну і ендокринну системи.

Фінська сауна – популярний у всьому світі спосіб оздоровлення. Відмітна риса сауни – низька вологість повітря (10-15%) при високій температурі (може досягати 120 градусів). Завдяки такому поєднанню спека переноситься легко, при цьому надає дію на механізм терморегуляції, який пов’язаний з усіма органами і системами.

Під впливом тимчасового нагрівання поліпшуються такі функції як кровообіг, дихання, властивості крові, обмін речовин.

Низька вологість сприяє посиленому потовиділенню. З організму виводяться шлаки, токсини, знижується рівень молочної кислоти, що допомагає відновленню м’язів. Сауна є безпечним засобом зниження ваги, адже за відвідування виводиться велика кількість поту.

Поліпшення кровопостачання і прилив кисню до клітин благотворно впливає на стан шкіри, покращуючи її пружність і еластичність.

Доведено позитивний ефект сауни на кісткові структури і суглоби, який допомагає швидкому відновленню після травм. Процедура благотворно впливає на нервову систему, знімає втому, сприяє розслабленню і наповнює енергією.

Для захисту від перегріву в сауні слід одягати головний убір. Гартують процедури в сауні зміцнять ваші життєві сили, допоможуть протистояти стресам і хвороб і сприяють душевній рівновазі.

Особливості Аквазони

Особливості Аквазони

01 Низька вологість фінської
сауни сприяє
посиленого потовиділення.

02 Найпопулярніший у всьому
світі спосіб відновлення
здоров'я.

03 Ширяння в лазні дає заряд
бадьорості та енергії,
прекрасно впливає на
настрій і загальне
самопочуття.

Особливості Аквазони

Особливості Аквазони
  1. 01 Низька вологість фінської сауни сприяє посиленого потовиділення.
  2. 02 Найпопулярніший у всьому світі спосіб відновлення здоров'я.
  3. 03 Ширяння в лазні дає заряд бадьорості та енергії, прекрасно впливає на настрій і загальне самопочуття.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!