Тетяна Сосновська. Секрети успішної жінки. Духовний аспект – піднесення

«Жінка – дуже дивна істота. Здається, ніби Бог наділив її всім, а Вона не прийняла жодного подарунка. Такий ось парадокс». Йоги Бхаджан

У попередніх статтях ми говорили про базові аспекти життя жінки, в яких криються як причини її проблем і невдач, так і ключі до успіху і процвітання.

Ми говорили про:

  • фізичному аспекті – здоров’я;
  • ментальному аспекті – гармонії;
  • емоційному аспекті – щастя.

Говорили також про те, що універсальна практика Кундаліні йоги – унікальний інструмент, який дає можливість кожній усвідомлено практикує жінці відкривати в собі джерела жіночої сили:

  • фізичне здоров’я, бадьорість і баланс;
  • медитативний розум;
  • емоційну безпеку і стійкість

Сьогодні я хочу поговорити про четвертого «кита», на якому ґрунтується жіноча сила – про духовність.

У чому жіноча сила і суть?

Жінка – це божественне духовна істота. Але вона сама створює собі проблеми, принижуючи і недооцінюючи себе.

 

Жіноча суть і сила – в духовності. Її природа тонка, здатна розширюватися і пронизувати весь Всесвіт. Жінка, усвідомила свою божественну суть, може чудесним чином втілювати задуми в життя. Однак, будучи зосередженою на проблемах, вона створює ще більше проблем. Оскільки за своєю природою жінка завжди творить і не може не творити, їй необхідно навчитися робити це усвідомлено.

Те, як жінка проявляє себе в житті, залежить від того, як:

  • вона до себе ставиться;
  • як вона себе представляє;
  • як вона проектує думки, емоції і всю свою творчу енергію на навколишній світ.

Жінка – це канал для божественної енергії в людському тілі, втілення Матері Землі і Богині-Матері. Щоб жити в гармонії, їй необхідно усвідомити в собі Богиню, своє духовне начало, і тоді вона знайде вищу мету в житті і усвідомлює, що її місія – бути втіленням любові і ділитися своєю любов’ю зі світом, поширюючи її на колективне морфогенетическое поле.

Жінка, яка не розуміє, що вона всередині богиня, підсвідомо відчуває, що з роками вона ніби щось втрачає. Якщо жінка сприймає лише красу фізичного тіла, відчуває невпевненість і невдоволення собою, то її творча сила слабка і поверхнева.

Дар бути жінкою

Дар жінки полягає в тому, що з віком внутрішня краса і інтуїтивне знання жінки примножуються, а невидима сила молитви зростає.

Жінка може уникнути депресій, негативних емоцій і ненависті до себе, якщо визнає свою внутрішню красу, силу і природу Богині. На шляху жіночності вона спостерігає, як на зміну йде молодості приходить мудрість, впевненість, довіру, любов до себе. Вона заслужила такий подарунок і може всією душею насолоджуватися ним.

«Шлях жінки полягає в тому, щоб відкрити в собі властиві їй дари, прийняти їх, насолоджуватися ними і дякувати за них». Гуру Раттана

Про ці секрети успішних жінок і про те, що ключ до процвітання спочатку закладений в кожній з нас, а також як виявити в собі цей ключ і активувати його, ми говоримо на наших зустрічах циклу «Дар бути жінкою», а також працюємо з різними аспектами свого життя за допомогою крий і медитацій на уроках Кундаліні йоги. Приєднуйтесь!

З любов’ю і вдячністю до своїх вчителів, Тетяна Сосновська