Тетяна Сосновська. Подорожі Україною з Кундаліні йогою

Хочу поділитися з вами враженнями та емоціями після заходу, який пройшов у нас 12-14 листопада.

Я вже писала про те, що таке Сангат (у перекладі з санскриту – товариство, співтовариство) і наскільки важливим є спілкування у співтоваристві однодумців. Таке спілкування надихає, підтримує обраним шляхом, збагачує знаннями.

У нас в Україні сильна школа Кундаліні йоги та велика кількість вчителів. Це склалося завдяки Сергію Анатолійовичу Філімонову та Наташі Дубенкової. Під їх керівництвом утворився справді потужний Сангат практиків та вчителів Кундаліні йоги. Майже два роки тому наші Вчителі ухвалили рішення з причин лише їм відомим піти з викладацької діяльності та залишили наш Сангат. Але зерно, посіяне ними, проросло. Щоб рухатися далі та підтримувати один одного, ми один раз на 3-4 місяці збираємось разом у різних місцях України, практикуємо, спілкуємось, відкриваємо для себе нові практики та нові місця нашої країни. Запрошуємо всіх бажаючих на свої ретрити.

Влітку нас приймав Луцьк та гостинна господиня Кундаліні студії Оксана Дмитрук. Спогади про ці дні наповнюють теплим серцем! Дуже красиве та комфортне для життя місто! Старий центр, прекрасний парк, замок Любарта 14 століття, музей сучасного українського живопису, найкращий в Україні, на мою думку. Жителі міста, сповнені гідності та гордості за своє місто. І, звичайно ж, чудова практика разом із лучанами – шанувальниками Кундаліні. Ледве не забула, дуже смачні кафе та ресторани за дуже демократичними цінами. Залишилось бажання знову побувати у цьому чудовому місті.

І ось ми знову зібралися разом. Цього разу обрали Новомосковськ, за 30 км від Дніпра. Нелегко було знайти готель із просторим залом для занять та оптимальним співвідношенням ціна-якість. Але в нас вийшло.

Готель Релакс розташований у самому центрі Новомосковська, але коли потрапляєш на територію, опиняєшся на мальовничому березі Самари, на протилежному березі лісу. Відмінний номери та зал для занять, смачний ресторан, лазня на дровах із пірнанням у річку, прогулянки лісом. Мене Новомосковськ вразив кількістю людей, які займаються спортом – гребуть човнами, бігають парком, займаються спортом у різних залах, гуляють лісом, часто з практикою скандинавської ходьби! З’явилося відчуття, що це спортивна столиця нашої області. Так що завдяки нашим зустрічам я відкрила для себе Новомосковськ і полюбила його, хоча багато разів проїжджала його раніше. Напевно, ще тому, що практика Кундаліні відкриває серце і починаєш сприймати і відчувати інакше, ніж це було раніше.

Ми чудово попрактикували – ранкові Садхани, заняття 3 рази на день та завершили нашу зустріч смачним обідом.

Роз’їхалися до різних міст нашої прекрасної України, але запланували наступну зустріч уже 2022 року.

Слідкуйте за нашими анонсами та приєднуйтесь!

З любов’ю, Тетяна Сосновська