Тетяна Сосновська. Цілісний підхід до здоров’я

Привіт, друзі! Хочу поділитися з усіма вами своїми враженнями та думками.

Зараз читаю чудову книгу «Антирак. Новий спосіб життя». Давид Серван Шрейбер.

У кожному з нас є ракові клітини. Але не кожен захворіє на рак.

У цій книзі автор, лікар-невропатолог і вчений з США, ділиться своєю життєвою історією, яка повністю змінила його життя і привела до написання книги, яка була опублікована на 35 мовах приблизно в 50 країнах. Ця книга пропонує новий науково-обґрунтований погляд на рак, що дає нам шанс краще захистити себе від цього захворювання.

З цього погляду на хворобу випливають чотири підходи до зцілення. Кожен може здійснити їх на практиці і задіяти тіло і розум, щоб створити свою антиракову терапію. Ці чотири підходи полягають у наступному:

  1. Захист від несприятливих змін навколишнього середовища, які сприяють поширенню епідемії раку (а рак – це епідемія, враховуючи масштаби поширення онкологічних захворювань).
  2. Коригування раціону харчування таким чином, щоб скоротити споживання їжі, що сприяє появі раку, і збільшити кількість фітосоедіненій, здатних активно боротися з раковими пухлинами.
  3. Зцілення психологічних ран, які підживлюють біологічні механізми, що викликають появу раку.
  4. Встановлення таких відносин зі своїм тілом, які стимулюють імунну систему і зменшують запальні процеси, що провокують зростання пухлин.

Такий холістичний підхід мені дуже імпонує! І зовсім необов’язково чекати будь-яких проблем зі здоров’ям, як автор цієї книги, хоча саме цьому ми і зобов’язані появі цієї чудової книги. Набагато розумніше почати змінювати свій спосіб життя в той момент, коли ви тільки задумалися про це.

І ось тут наш Клуб може бути Вашим другом на цьому захоплюючому шляху вашої особистої трансформації, особливо на перших порах. Цілісний підхід до здоров’я і благополуччя – таким Джайпур замислювався, і в такому ключі ми і працюємо.

Цілісний підхід до здоров’я в Джайпур

Перше наше знайомство починається з візиту до нашого спортивного лікаря, який підбере для Вас оптимальну програму занять.

А вибір у нас дуже широкий. Заняття в групі або з персональним тренером. Ви можете проходити реабілітаційні програми в залі, басейні, з включенням різних масажних і остеопатичних технік і водних процедур. Очищення в бані або сауні за вашим вибором, релакс в аквазоні. Інтегральний підхід, що включає фізичні вправи, дихальні практики і медитації на уроках йоги. Наш психолог працює за індивідуальним запитом, використовуючи різні напрямки сучасної психотерапії – тілесно-орієнтовані техніки, дихальні сесії, гештальт-терапія і багато іншого.

На мою думку, особливе місце в комплексному оздоровленні та особистісної трансформації займає Кундаліні-йога. Я є адептом і гарячим шанувальником, а також викладачем цього унікального напрямку йоги. Тому запрошую вас прийти і спробувати! Краще один раз відчути ефект від заняття, щоб переконатися в правдивості моїх слів.

За Вами вибір з чого почати – з прочитання цієї суперкниги або відразу прийти до нас, тому що ви мені повірили. Головне – зробіть перший крок в самому захоплюючій подорожі в своєму житті-вивченні себе! Ви відкриєте нові можливості і резерви свого тіла і психіки! Життя стане яскравішим і радіснішим!

З любов’ю, Тетяна Сосновська