Тетяна Сосновська. Чому наш Джайпур кращий вибір для реабілітації після хвороби або травми?

При створенні концепту клубу у мене була мрія – побудувати простір, в якому людина будь-якого віку і стану здоров’я відчувала би себе комфортно і безпечно, ставала здоровіше, радісніше, молодше.

У моєму проекті – фітнес-клубі JAIPUR_WELLSPACE – виявлені всі мої інтереси, захоплення, освіта, професійні знання і досвід роботи в медицині. І, звичайно ж, Йога, яка ось уже 20 років невід’ємна частина мого життя. Йога сама по собі дуже потужна відновлює і трансформуюча практика. Але часто краще почати з більш традиційних видів реабілітації, щоб в подальшому не мати обмежень, пов’язаних зі станом здоров’я, і вибирати заняття за своїми уподобаннями.

Так сформувалася унікальна пропозиція в нашому клубі-реабілітація.

Ви запитаєте – в чому унікальність і чому треба вибрати наш клуб?

  1. Наш спортивний лікар. Вся програма реабілітації вибудувана навколо, не побоюся цього слова, унікального спортивного доктора Антона Молоткова. По-перше, він з сім’ї, яка присвятила своє життя зціленню людей. Хороша освіта плюс стажування в Ізраїлі, Швеції, постійне навчання і самоосвіта, досвід роботи протягом 20 років (почав зі студентської лави під керівництвом свого дядька Олександра Івасюка – фахівця з міжнародною популярністю). До того ж наш доктор навчає наших співробітників і викладає в школі фітнесу Джайпур.
  2. Досвід роботи нашого клубу в області реабілітації – 16 років.
  3. Комплексний підхід – спортивний лікар – тренер – реабілітолог – масажист – психолог – групові заняття формату Mind&Body – аква реабілітація – SPA.
  4. Висока кваліфікація наших фахівців. Базова медична або фізкультурна освіта, регулярне навчання з провідними фахівцями.
  5. Центр міста.
  6. Атмосфера сім’ї та спорту.
  7. Після курсу реабілітації у Вас є можливість продовжити заняття зі своїм улюбленим тренером.
  8. Після заняття можна розслабитися в нашій чудовій аквазоні.
  9. Працюємо з широким спектром захворювань і травм.
  10. Будь-який вік – не перешкода! Працюємо як з малюками, так і з їх батьками, і бабусями, і дідусями.

Отримані результати надихають нас і наших клієнтів!

Хочете на собі відчути всі переваги клубу? Чекаємо Вас на консультації нашого лікаря і на наших заняттях.

З любов’ю, Тетяна Сосновська