Тетяна Сосновська. Від Ошо до Ошо

Сосновська Т. Від Ошо до Ошо

Захотілося поділитися своїми думками та переживаннями, які прийшли після Динамічної медитації. Робила її вдруге після тривалої перерви (кілька років).

П’ятнадцять років тому у далекому 2006 році я вперше познайомилася з дивовижним вченням Ошо і з головою поринула у світ медитацій, різних груп – від творчих до проживання нового народження. Декілька зим поспіль їздила в Пуну, ашрам Ошо в Індії – дивовижне місце, яке приваблювало людей із різних країн світу, об’єднаних прагненням пізнати себе, зцілити свої травми. І я справді знайшла нове народження і нове ім’я Ма Дівьям Сампурна, яке дав мені мій перший Майстер – Саммудра (тоді він був Саровара).

І також тотально залишила цю традицію після церемонії Айваска в джунглях Амазонії в Перу. І самі джунглі дали мені моє нове ім’я після проживання чергового народження – чудове ім’я Чакруніта, зменшувальне від Чакруна. Чакруна – це рослина, яку шамани використовують при виготовленні свого чудодійного чарівного напою Айваска. Чакруна дає розширення меж свідомості та нове бачення. Я з властивою мені тотальністю (деякі називають це категоричністю із відтінком несхвалення) повністю відкинула Ошо. Після повернення з джунглів влаштувала ритуальне багаття з його книг. Викинути не можна, комусь віддати те, в чому зневірилася, вважала неправильним. Зараз я про це жалкую, але 2011 року це було для мене правильним.

Чотири роки поспіль я літала у джунглі до свого шамана. Подорожувала цією дивовижною країною, яку полюбила усією душею! Згадала і прожила там одне зі своїх втілень. Ніде більше я так не відчувала енергію Землі та її святість! Гори, Джунглі, Тихий океан, Мачу-Пікчу, озеро Тітікака. Я почувала себе частиною цієї стародавньої країни.

Востаннє була там у серпні 2014 року. Вже йшла війна. Але скасувати поїздку було складно. Там під час однієї з церемоній було переживання, побачила, як наші воїни в образі козаків встали та захистили нашу землю. Тоді ж відчула, як мої дві країни – Україна та Перу – схожі: музичні інструменти, вишивка на одязі, мужні сильні люди, а головне – сильна земна енергія! У джунглях немає інтернету. Ми там були 12 днів. Коли вийшли, довідалися про Іловайськ. З того часу я не була в Перу, але мрію повернутися.

Роки війни, поранені, лікарня Мечнікова, добровольці. Звідкись згори (я впевнена, мені це надіслала мама через півроку після свого відходу) мені прийшла допомога та підтримка у вигляді Кундаліні йоги. І в цій традиції я одержала нове ім’я – Шива Джот – світло Шиви. Бог Шива – покровитель йоги та тантри. Я вже 5 років практикую та викладаю Кундаліні йогу. На своєму досвіді та досвіді учнів спостерігаю з радістю та здивуванням потужну оздоровлюючу та трансформуючу дію цієї неймовірної практики!

За останні 20 років мого життя я побачила закономірність – кожні 5 років у моє життя приходить нова практика, новий напрямок розвитку. Все почалося з зустрічі з йогою та Майстром Андрієм Сідерським. Цього року я відзначаю 20 років з початку мого нового життя, протягом яких я прожила кілька нових народжень та отримала три нові імені. Кожне ім’я – це етап, який дав певний досвід, знання, глибину усвідомлення себе, певні трансформації.

І сьогодні під час Динаміки Ошо прийшло розуміння – настав період інтенграції, поглиблення. Не випадково, що я вже двічі зробила Динаміку і зібралася на групу «Мистецтво вмирати», яку проводитиме Саммудра – Майстер, який дав мені моє перше духовне ім’я.