Кундаліні Йога – гармонія розуму та тіла

Ми живимо в період переходу від Епохи Риб до Епохи Водолія. Переходи такого масштабу завжди причиняють кризу та хаос, що до речі підтверджується нашою війною та взагалі світовими подіям, але також надають багато  чудових можливостей. Епоха Водолія пропонує нам вибір між хаотичною революцією та мирною трансформацією.  Виклик нашого часу полягає в тому, щоб в умовах зовнішніх революційних подій зберегти можливість внутрішньої мирної трансформації. Саме таку можливість нам надає практика Кундаліні йоги.

Кундаліні йога. Що дає?

Якщо ми візьмемо на себе відповідальність за еволюційний розвиток, то кожна людина буде мати можливість:

  • отримати контакт зі своєю душею та почати довіряти собі;
  • жити у гармонії з собою, іншими та з Планетою;
  • відчути єдність з усім живим;
  • встановити безпосередні стосунки з Нескінченністю;
  • відчувати радість, впевненість та цілісність.

Для досягнення всіх цих цілей нам необхідно переключати свою увагу від зовнішнього до внутрішнього. Щоб не заблукати на життєвому шляху, нам потрібно орієнтуватися на внутрішній навігатор, яким є довіра до себе.

Самовдосконалення вимагає пересування за кордони особистості до справжності душі та пробудження нашого медитативного розуму, щоб отримувати внутрішні вказівки та рухатися шляхом своєї душі.

Перехід між епохами супроводжується духовною революцією. Духовність більше не є привілеєм еліт, вона доступна кожному. Зараз ми не повинні бігти від фізичної  реальності, а навпаки ­– вміти свідомо підтримувати себе в середовищі міста, щоб нам було комфортно.

Цей великий перехід супроводжується викликами та жертвами. Суспільний порядок повністю зміниться. Найбільші проблеми прийдуть зсередини нас. Розум та психіка знаходяться під  величезним інформаційним тиском. Це може привести до ментальних та психічних розладів. Йогі Бхаджан описує це як «холодну» депресію.

Одним з викликів стає відмова від спирання на свої 5 органів відчуттів, замість цього – розвиток своєї інтуїції. Це перебудова всієї сенсорної системи.

Чому навчає Кундаліні Йога?

Практики Кундаліні Йоги дають можливість адаптуватися до викликів перехідного періоду, налаштувати роботу всіх органів та систем, роботу психіки на сучасні вібрації.

Кундаліні Йога навчає як залишатися заземленим і як інтегрувати духовні енергії в тіло, дає розуміння як використовувати звільнені в тілі енергії. Кундаліні Йога дає нам можливість бути адаптованими до революційних змін в навколишньому середовищі та бути максимально ефективними в реалізації свого призначення завдяки сталому зв‘язку з покликом своєї душі.

Мій особистий досвід та досвід моїх учнів дає мені право стверджувати, що практика Кундаліні є одним з найкращих інструментів для комфортного та ефективного існування в складні часи. Сталий стан внутрішнього спокою, радості, впевненості в Перемозі, а у випадку тимчасової втрати цих станів – доволі швидке повернення до них – це все наслідки практики Кундаліні. Кундаліні надихає, наповнює енергією, дає можливість активно діяти, підтримувати тих, хто поруч. Запрошую вас приєднуватися та переконатися в цьому на власному досвіді.