Чим фітнес клуб відрізняється від тренажерної зали?

Фітнес клуб і тренажерка – між цими поняттями багато хто поставили знак «=», що є правильним лише частково, адже є між ними і багато відмінностей. Найкращий фітнес зал Дніпро Jaipure Wellspace став територією здоров’я, спорту та любові до себе.

Особливості тренажерної зали

Класична тренажерка є простором для силових тренувань. Залізо, великі тренажери та грифи, кожен із яких спрямований на те, щоб опрацьовувати ваші м’язи, наповнюючи їх силою. Тренажерний зал Дніпро Джайпур також допомагає вам удосконалювати своє тіло, зміцнювати роботу серця та судин в окремій кардіо-зоні.

Тренажерний зал розрахований, як для самостійних тренувань, так і для персональних занять з тренером. Сертифіковані тренери знають, як скласти для кожного індивідуальний план тренування з урахуванням стану здоров’я та початкового запиту.

Що особливого у фітнес-клубі?

Фітнес клуб Дніпро Джайпур приваблює любителів спорту та здорового способу життя не лише великим вибором спортивних напрямків, а й своєю особливою філософією ставлення до тіла.

У спортивному клубі є кваліфікований лікар і розмова з ним допоможе вам вибрати правильний напрямок роботи для зміцнення здоров’я та коригування наявних проблем. Закріпити знання допоможуть і рекомендації дієтолога.

Реабілітологи клубу допоможуть впоратися із наслідками травм, операцій. Додатково ви можете відвідувати масаж для повного розслаблення після навантаження. Фітнес зал з тренером дозволяє підібрати оптимальне навантаження для кожного.

Чим фітнес клуб відрізняється від тренажерної зали?

У Jaipure Wellspace ви можете відвідувати наступні тренування:

  • Зумбу – це чудова суміш танців та фітнесу, яка зробить вашу фігуру ідеальною та зарядить позитивом з верхівки до п’ят.
  • Йогу – у клубі є кілька напрямків йоги, які підходять для новачків та досвідчених спортсменів. Головне завдання практики – допомогти вам досягти гармонії душі та тіла.
  • Cycle (Spinning) – це високоефективний тренінг на стаціонарних велосипедах.
  • Pump – тренування для тих, хто хоче за короткий термін зміцнити м’язи, підтягнути тіло.
  • Fitness Intensive – комплексна програма, яка поєднує найбільш ефективні вправи для підвищення витривалості, покращення координації рухів, а також зниження ваги та придбання бажаного рельєфу.
  • Stretching – планомірная розтяжка, гімнастика, яка приводить в тонус м’язи і ефективно бореться з жировими відкладеннями. 

Кожен тренер клубу – професіонал своєї справи, який допоможе вам досягти поставленої мети. На території центру ви зможете приємно та з користю провести час у ресторані, де кожна страва – баланс БЖВ. Власна парковка, зона відпочинку та компанія однодумців – головні переваги Jaipure Wellspace, які роблять фітнес клуб особливим та унікальним.

У цей складний час важливо зберігати енергію, життєздатність та позитивний настрій. Спорт якраз у цьому дуже добре допомагає. Чекаємо на Вас у Jaipure Wellspace.