Медитація – друге народження

Все довкола енергія, люди – це енергетичні істоти, у яких у тілі тече невидимий дуже слабкий електричний струм… Аура, чакри… Зараз цими словами нікого не здивувати.

Але чи багато людей пережили досвід того, що вони є енергія, а не тільки матеріальне фізичне тіло? Що, крім фізичного тіла, ми – це тонка матеріальна свідомість?

Кажуть, що люди, які не дізналися цього в своєму житті, по-справжньому так і не народилися. Вони живуть своє життя, як насіння, з якого, можливо, так ніколи і не розпуститься квітка.

Медитація – це крок до пізнання справжнього себе

Я пам’ятаю, коли повернулася в місто після першого в моєму житті п’ятиденного медитативного семінару, який відкрив мені іншу реальність, інший світ, більш щасливий і радісний. Я йшла по знайомим вулицям, дивилася на обличчя людей і думала: «Бідні люди, вони нічого не знають». Звичайно, це було наївно. Мільйони роблять вибір залишатися насінням.

Всі проблеми людини в житті через те, що він неусвідомлен. Медитація дає людині знання себе, любов до себе, прийняття себе, прибирає страхи, занепокоєння. Її називають ліками для душі. Одна з моїх вчителів якось сказала: «Життя людини можна розділити на дві частини: до і після зустрічі з медитацією».

До цього моменту життя людини йде по горизонталі – народження-смерть, програма написана. З моменту початку медитації виникає вертикальна лінія життя. Моя учитель називала цей момент другим народженням.

У мові хінді навіть є таке слово: двічі народжений. Тут вся попередня програма втрачає силу. Людина стає вільниою. Тільки дві речі можуть змінити людину, якщо йому вони будуть даровані: Любов і Медитація.