Тренування на степ-платформах дозволяють коригувати фігуру за рахунок ефективного спалювання калорій. Найбільш активне навантаження отримують м’язи ніг, живота і сідниць. Опрацьовується і внутрішня поверхня стегон, а це зона, яку не завжди вдається повноцінно задіяти. Ритмічні кроки на платформу і назад розробляють колінні і гомілковостопні суглоби, роблять їх еластичними і рухливими. В результаті скорочується обсяг жирової тканини, лінія стегна стає більш красивою, а щиколотка витонченою. Основне навантаження спрямована на нижню частину тіла, але танцювальні зв’язки включають і руху руками, які допомагають поліпшити координацію.

ЩО ТАКЕ Step?

Step – ходьба по сходах відома позитивною дією на суглоби і нерідко призначається ортопедами для розробки суглобів, в тому числі і після травм. На основі даного ефекту була створена система аеробних тренувань на степ-платформах з нековзною поверхнею. Заняття проводяться під ритмічну музику, включають танцювальні кроки і зв’язки, і силове навантаження на всі групи м’язів.

Степ-аеробіка (Дніпро, центр). Заняття починають з розминки, поступово складність рухів збільшується і зростає темп. Висота платформи може регулюватися для збільшення інтенсивності навантаження. Тренування тривати близько години, складні рухи змінюються більш легкими і переходом на крок. Відсутнє ударне навантаження, здатне призводити до пошкоджень зв’язок і м’язів. При цьому витрати енергії дуже великі, що дозволяє ефективно спалювати підшкірний жир і коригувати об’єми. Кардіо навантаження під час занять активізує роботу серцево-судинної системи. За рахунок збагачення крові киснем поліпшується живлення тканин, а підвищення метаболізму допомагає зберігати шкіру підтягнутою. За нетривалий час занять м’язи стають більш пружними, а суглоби рухливими. Крім ефективного і безпечного зниження ваги степ-аеробіка служить профілактикою артриту і остеопорозу. Ще одним результатом стане підвищення витривалості, яке ви обов’язково помітите під час тривалих прогулянок, підйомів по сходах і походів в гори. Тренування проходять в групах під запальну музику. Займатися можуть люди будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Тренери допоможуть новачкам розучити базові кроки і швидко влитися в загальний ритм занять. Залежно від поставлених цілей навантаження можуть регулюватися. За допомогою степ-аеробіки ви зможете ефективно коригувати фігуру, оздоровити дихальну, серцево-судинну та опорно-рухову системи. А також отримувати заряд бадьорості і веселощів від виконання танцювальних рухів.

Особливості Step

01 Тренування проходять в
групах під запальну
музику.

02 Залежно від поставлених
цілей навантаження
можуть регулюватися.

04 Заняття проводяться з
спеціальним обладнанням
– платформою.

05 Займатися можуть люди
будь-якого віку і рівня
фізичної підготовки.

03 Тренери допоможуть
новачкам розучити базові
кроки і швидко влитися в
загальний ритм занять.

06 За допомогою степ-аеробіки ви зможете ефективно коригувати
фігуру, оздоровити дихальну, серцево-судинну і опорно
рухову системи. А також отримувати заряд бадьорості і веселості від
виконання танцювальних рухів.

Особливості Step

  1. 01 Тренування проходять в групах під запальну музику.
  2. 02 Залежно від поставлених цілей навантаження можуть регулюватися.
  3. 03 Тренери допоможуть новачкам розучити базові кроки і швидко влитися в загальний ритм занять.
  4. 04 Заняття проводяться з спеціальним обладнанням – платформою.
  5. 05 Займатися можуть люди будь-якого віку і рівня фізичної підготовки.
  6. 06 За допомогою степ-аеробіки ви зможете ефективно коригувати фігуру, оздоровити дихальну, серцево-судинну і опорно рухову системи. А також отримувати заряд бадьорості і веселості від виконання танцювальних рухів.

Запишись у
клуб!

Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами в робочий час!